Ergonomia w biurze – Biurka z elektryczną regulacją wysokości.


Ergonomia w biurze – Biurka z elektryczną regulacją wysokości.

 

 Biurokoncept Balma Plus Biurko regulowane elektrycznie   biurko z regulowaną wysokością
Plus Balma

Na przestrzeni wieków człowiek ewoluował do postawy stojącej, jednak obecny tryb życia, zwłaszcza pracy,  wymusił na nim przejście do pozycji siedzącej. Spędzanie wielu godzin przy  biurku, często w niewłaściwej pozycji, ma katastrofalny wpływ na nasze zdrowie powoduje bóle kręgosłupa, zawroty głowy, a nawet kłopoty  z trawieniem.

Biurokoncept MDD Yan T Biurko regulowane elektrycznie
Drive MDD

Ratunkiem dla nas może być ergonomiczne miejsce pracy, którego podstawą jest wysokiej jakości fotel biurowy, oraz biurko, a dokładniej -  biurko z elektryczną regulacją wysokości.
 

Biurokoncept MDD Yan T Biurka regulowane elektrycznie
Drive MDD


Daje ono możliwość pracy na stojąco, zarówno dla osób wysokich, jak i niskich. Regulacja elektryczna jest niezwykle prosta – wystarczy tylko nacisnąć i przytrzymać przycisk w górę lub w dół.

  vank move
  Vank Move


Dostępne są również dodatkowe opcje, takie jak panel sterowania z wyświetlaczem i funkcją pamięci, i system antykolizyjny, powodujący zatrzymanie biurka po natrafieniu na przeszkodę.                  vank move
                 Vank MovePonadto, dla niektórych modeli stworzono aplikację, umożliwiającą sterowanie wysokością bezpośrednio z komputera lub smartfona. Dodatkowo posiada ona funkcję zapisu naszej aktywności i sama przypomina, kiedy powinniśmy zmienić pozycję.Martyna Podgórska Biurokoncept