O nas


Tworzymy Twoje środowisko pracy aby było więcej niż tylko wygodne.
Producent i dystrybutor mebli biurowych.

BiuroKoncept meble i wnętrza biurowe jest firmą kompleksowo wyposażającą  przestrzenie biurowe. Naszą misją jest zapewnienie prawdziwie bezkompromisowej usługi, gdzie indywidualne  podejście do każdego projektu jest podstawową zasadą.

Oferujemy kompleksowe usługi pozwalające na stworzenie nowoczesnego otoczenia  poprawiającego produktywność, interakcję i komunikację w firmie.
Osiągnięcie sukcesu zawdzięczamy  dobremu zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Wspólnie wypracowane rozwiązania realizujemy za każdym razem na czas nie przekraczając wypracowanego budżetu.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama systemów mebli biurowych produkowanych przez czołowych producentów mebli jak  BALMA S.A , BNOS, Grammer Office począwszy od najprostszych rozwiązań pracowniczych aż do ekskluzywnych mebli gabinetowych.

Naszym Klientom proponujemy meble z wykorzystaniem praktycznie wszystkich najnowocześniejszych materiałów, zarówno płyt melaminowanych MFC, laminatów HPL, fornirów, metalu, szkła, lakierowanych płyt MDF.

Uzupełnieniem oferty mebli pracowniczych są krzesła i fotele takich firm jak Profi’m, Bejot, Sitag i Grammer Office, LUXY. Ponadto oferujemy najlepsze rozwiązania z zakresu oświetlenia, wykładzin i tapet biurowych.

Każdemu Klientowi zapewniamy wykonanie pomiarów pomieszczeń oraz przygotowanie wyceny wraz z projektem aranżacji wnętrza.

Ogromna ilość układów, rozwiązań, kolorów, kształtów i wymiarów sprawia, że Klient wybierając mebel ma poczucie tworzenia swojej osobistej i niepowtarzalnej powierzchni biurowej.  Jeśli ta wielość rozwiązań jest jednak niewystarczająca jesteśmy otwarci na indywidualne i nietypowe zamówienia.

Nasi doradcy służą pomocą od  poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00 - 18.00 w  sobotę  9.00 - 14.00

Serdecznie zapraszamy do współpracy - Zespół Biurokoncept

Zobacz jak działamy

Oferta zamieszczona pod adresem www.biurokoncept.pl nie jest typowym sklepem internetowym.
Zamieszczone produkty prezentowane są w celu zaznajomienia użytkownika serwisu z ofertą
firmy BiuroKonceptZobacz Regulamin