Wczytuję dane...
SOFA VANCOUVER BOX VB2,5 CHROM Design kanap VANCOUVER BOX swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych z początku XX wieku. VANCOUVER BOX cechuje oszczędna, kubiczna forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych. Obicia ze szlachetnej skóry oraz tkanin w szerokiej palecie barw można dopasować do charakteru otaczającej przestrzeni. Eleganckie w...
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

SOFA VANCOUVER BOX VB2,5 CHROMDesign kanap VANCOUVER BOX swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych z początku XX wieku.

VANCOUVER BOX cechuje oszczędna, kubiczna forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych. Obicia ze szlachetnej skóry oraz tkanin w szerokiej palecie barw można dopasować do charakteru otaczającej przestrzeni. Eleganckie wzornictwo i staranny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych powodują, że VANCOUVER doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach recepcyjnych, reprezentacyjnych, przeznaczonych dla gości lub w mniej formalnych częściach gabinetów.
Meble zwracają uwagę prostotą geometrycznej formy, kontrastem pomiędzy masywnością siedzisk a minimalnym rozmiarem nóżek, co dodaje im lekkości oraz bardzo dokładnym wykonaniem detali.

Kolekcja składa się z fotela oraz sof 2 i 2,5-osobowych.
Cena dotyczy Sofy 2,5- osobowej - VANCOUVER BOX VB2,5 CHROM  w tkaninie z 1-wszej grupy cenowej. 


WYMIARY
wysokość:         760 mm

szerokość:        1650 mm
głębokość:        750 mm

STELAŻ
Siedzisko - rama z litego drewna. Pozostałe części stelaża to: sklejka, płyta wiórowa, lite drewno.


STOPKI
- chromowane - chrom błyszczący,
- chromowane - chrom satynowany,
- malowane na kolor metalik.

SIEDZISKO

Stelaż pokryty jest pianką ciętą z ociepliną meblową. Grubość i gęstość pianek dobrana precyzyjnie tak, aby zapewnić jak największy komfort siedzenia.

OPARCIE
Stelaż pokryty jest pianką ciętą z ociepliną meblową. Grubość i gęstość pianek dobrana precyzyjnie tak, aby zapewnić jak największy komfort siedzenia.

TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornik
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621 lub na e-maila: info@biurokoncept.pl