KRZESŁO KONFERENCYJNE | IN ACCESS | AC 220In Access to rodzina luksusowych foteli , wyróżniających się nowatorską formą, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi. Na uwagę zasługuje m.in. wykonanie fotela - doskonałe szycie i dobór materiałów oraz zabudowane podłokietniki, które decydują o jego charakterystycznej formie. Wszystko to sprawia, że In Access st...
KRZESŁO KONFERENCYJNE | IN ACCESS | AC-220
KRZESŁO KONFERENCYJNE | IN ACCESS | AC-220
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

KRZESŁO KONFERENCYJNE | IN ACCESS | AC 220


In Access to rodzina luksusowych foteli , wyróżniających się nowatorską formą, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi.
Na uwagę zasługuje m.in. wykonanie fotela - doskonałe szycie i dobór materiałów oraz zabudowane podłokietniki, które decydują o jego charakterystycznej formie.
Wszystko to sprawia, że In Access staje się synonimem wysmakowanego stylu, luksusu i ekskluzywnej prostoty.

W ramach kolekcji In Access dostępne są krzesła konferencyjne na 4-nogach oraz na konstrukcji obrotowej wyposażonej w mechanizm pamięci obrotu. 

OPARCIE I SIEDZISKO

Oparcie
Wykonane na bazie profilowanej formatki sklejkowej, z zastosowaniem wypełnienia z pianki tapicerowanej tkaniną lub skórą.  Oparcie posiada poprzecznie przeszycie rozdzielające optycznie część dolną i górną, które umożliwia łączenie dwóch materiałów na oparciu: tkaniny new blazer i skóry. Tapicerka ma wyraźnie zaznaczone krawędzie boczne wzdłuż oparcia i podłokietników zszywane z osobnych elementów. Intergralnym elementem są podłokietniki, które stanowią wraz z oparciem jeden element.  

Siedzisko
Wykonane na bazie formatki sklejkowej, posiadającej specjalny układ tapicerski. Tapicerowne tkaniną lub skórą. Przód siedziska jest wyraźnie zaokrąglony w dół. Tapicerka posiada wyraźnie widoczne boczne krawędzie zszywane z osobnych elementów.STELAŻ

Metalowy standardowo malowany proszkowo, w opcji chromowany
Opcjonalnie wyposażony w stopki filcowe na twarde podłoże (CF)

PODANA CENA DOTYCZY MODELU WYKONANEGO NA STELAŻU CHROM, W TKANINACH I GRUPY CENOWEJ.