KRZESŁO KONFERENCYJNE | BNOS | GALILEO 5A Wygląd Galileo przywodzi na myśl szlachetną elegancje, a rozwiązania ukryte w jego wnętrzu na nowo definiują technologię siedzenia. Spotkanie zaawansowanej technologii i stylu życia: wyjątkowe połączenie żywiołowej estetyki z innowacjami skupionymi wokół ergonomii, których nie można nie wypróbować. SIEDZISKO I OPARCIE Siedzisko, które automatycznie po...
KRZESŁO KONFERENCYJNE | BNOS | GALILEO 5A
KRZESŁO KONFERENCYJNE | BNOS | GALILEO 5A
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

KRZESŁO KONFERENCYJNE | BNOS | GALILEO 5A


Wygląd Galileo przywodzi na myśl szlachetną elegancje, a rozwiązania ukryte w jego wnętrzu na nowo definiują technologię siedzenia. Spotkanie zaawansowanej technologii i stylu życia: wyjątkowe połączenie żywiołowej estetyki z innowacjami skupionymi wokół ergonomii, których nie można nie wypróbować. 

SIEDZISKO I OPARCIE 

Siedzisko, które automatycznie podąża za każdą zmianą ułożenia ciała; oparcie, które kształtuje się jakby kopiowało kształt pleców użytkownika i podpiera wszystkie kręgi, a także siedzisko, które automatycznie dopasowuje się do użytkownika – inteligentne rozwiązanie zwiększające komfort siedzenia GLIDE-TEC+, opatentowane na całym świecie przez Grammer Office. 


MECHANIZMY

We wnętrzu GALILEO zintegrowane zostały cztery opatentowane na całym świecie rozwiązania.
Innowacyjne patenty GALILEO to system ruchu pleców wspomagający lordozę i kifozę kręgosłupa, układ trójwymiarowej ruchomości oparcia, system regulacji głębokości siedzenia oraz adaptacja mechanizmu do masy ciała użytkownika.Typ: krzesło stacjonarne na płozie, z podłokietnikami, tapicerowane siedzisko i oparcie, stopki do miękkich powierzchni.


WYMIARY

szerokość 640 mm
wysokość 960 mm


(Pełny cennik i katalog dostępny u doradcy: info@biurokoncept.pl tel: 62-78-20-526 lub 695-545-621)


Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621PODANA CENA DOTYCZY MODELU Z PODŁOKIETNIKAMI, WERSJA CHROMOWANA, OBICIE TKANINĄ Z I GRUPY CENOWEJ.