KRZESŁO OBROTOWE | ROHDE & GRAHL | DUO BACK BALANCERewolucyjne krzesło z nową zasadą mobilności w biurze podczas pracy. Podział oparcia stał się uosobieniem fukcji i ergonomii w tym modelu.Podział na dwie części oparcia konsekwentnie realizowana jest w związku z tyłu ramy i fotela. Wynik: więcej swobody podczas siedzenia i lepsze wsparcie z tyłu na większą mobilność.Kresło balance® duo-back aktywn...
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
DUO BACK BALANCE
Masz pytania? Zadzwoń! M: 882 840 086 / T: 627 820 526

KRZESŁO OBROTOWE | ROHDE & GRAHL | DUO BACK BALANCE

Rewolucyjne krzesło z nową zasadą mobilności w biurze podczas pracy. Podział oparcia stał się uosobieniem fukcji i ergonomii w tym modelu.
Podział na dwie części oparcia konsekwentnie realizowana jest w związku z tyłu ramy i fotela. Wynik: więcej swobody podczas siedzenia i lepsze wsparcie z tyłu na większą mobilność.
Kresło balance® duo-back aktywnie dopasowuje się do każdego ruchu górnej części korpusu. Nie tylko do przodu i do tyłu i w bok, ale także w osi stałej. 
Ze względu na stałe skręcanie kręgosłupa i napięcie mięśniowe, głównie w obszarze lędźwiowym zastosowano efekt równowagi który odciąża kręgosłup oraz  zapobiega przewlekłym bólom pleców.
 

Krzesło zostało wyposażone w funkcję : 


- mechanizm wsparcia miednicy
- regulacja wysokości siedziska ze sprężyną pneumatyczną 
- mechanizm odchylania, zamykay w 10 pozycjach
- regulacja wagi
- regulacja wysokości oparcia
- ergonomiczne elementy z poduszką, ze zintegrowanym podparciem lędźwiowym
- efekt rownowagi