KRZEŁO OBROTOWE BELIVEDoskonały mechanizm oraz inteligentna konstrukcja dopasowana do ludzkiego ciała sprawiają, że krzesło zapewnia wygodną i zdrową pozycję zarówno w czasie wytężonej pracy biurowej, jak i w chwilach relaksu. Armin Sander ze studia ITO Design zadbał również o zgrabną sylwetkę krzesła. Dzięki możliwości łączenia kolorów Belive może stać się ważnym elementem spójnego wizerunku każd...
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
BELIVE
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

KRZEŁO OBROTOWE BELIVEDoskonały mechanizm oraz inteligentna konstrukcja dopasowana do ludzkiego ciała sprawiają, że krzesło zapewnia wygodną i zdrową pozycję zarówno w czasie wytężonej pracy biurowej, jak i w chwilach relaksu. Armin Sander ze studia ITO Design zadbał również o zgrabną sylwetkę krzesła. Dzięki możliwości łączenia kolorów Belive może stać się ważnym elementem spójnego wizerunku każdej firmy. 


Krzesło Belive nagrodzone zostało w prestiżowym konkursie 
"Diament meblarstwa 2008"


Typ : krzesło, krzesło z podłokietnikami, krzesło na podstawie jezdnej, z podłokietnikami, krzesło na płozach z podłokietnikami , krzesła z możliwością sztaplowania.

KOLORY TKANIN

Bok oparcia i zagłówka może być tapicerowany w kontrastującym z całością krzesła odcieniu tkaniny, dając ciekawy efekt wizualny; bogaty wybór kolorów umożliwia dopasowanie krzeseł do kolorów firmowych.

PODŁOKIETNIKI

Eleganckie podłokietniki, tapicerowane lub wykończone drewnem, stanowią pewne i twałe oparcie dla rąk.
Rodzaje podłokietników:
Podłokietniki regulowane:
     - na wysokość: regulacja góra/dół - 80mm. Nakładka PU. Korpus metalowy chromowany lub czarny, pozostałe elementy PA+GF. 
     - 3D:  zakres regulacji - wysokość 80mm, ruch obrotowy nakładki +/- 25o; ruch nakładki w zakresie przód/tył 50mm. Korpus metalowy chromowany lub czarny, pozostałe elementy PA+GF. Nakładka z PU.
     - 4D: zakres regulacji - wysokość 80mm, ruch nakładki na boki +/- 25o; ruch nakładki w zakresie przód/tył 40mm; regulacja rozstawu w zakresie 50mm. Korpus - odlew aluminiowy, pozostałe elementy PA+GF, nakładka z PU.
Podłokietniki stałe:
     - szkielet wykonany z pręta płaskiego 4x35mm z nakładkami tapicerowanymi skórą. Szkielet podłokietników pokryty powłoką galwaniczną.
Nakładki podłokietników standardowo tapicerowane skórą w kolorze czarnym. Reguła ta nie dotyczy wykończeń: Kaiman, Valencia, Silvertex oraz skór - w tych przypadkach nakładki podłokietników wykończone są tym samym kolorem co krzesło.

OPARCIE

Konstrukcja oparcia -  szkielet pokryty elastyczną siatką oraz poliuretanową gąbką o dużej gęstości, tapicerowany obustronnie zapewnia niezwykłą wygodę przy niewielkiej grubości oraz decyduje o estetyce.
Pneumatyczne podparcie lędźwi, system poduszek powietrznych umożliwiających dostosowanie kształtu oparcia w odcinku lędźwiowym, zapewniając komfortową pracę.

ZAGŁÓWEK 

W pełni tapicerowany zagłówek umożliwia wygodne oparcie głowy i odciążenie barków i kręgosłupa.

PODSTAWA

Podnośnik pneumatyczny umożliwia płynną regulację wysokości siedziska oraz dodatkowe miękkie amortyzowanie podczas siadania.
Pięcioramienna podstawa zapewniająca maksymalną stabilność krzesłu. Wykonane z aluminium ramiona wyposażone są w plastikowe nakładki zapobiegające porysowaniu się podstawy w trakcie użytkowania.

KÓŁKA

Kółka o dużej średnicy (65 mm), dzięki którym krzesło porusza się bardzo lekko po wszystkich powierzchniach. Automatyczny hamulec zapobiega odjechaniu krzesła w momencie wstawania. Możliwość wyboru kółek do miękkich lub twardych podłóg.

MECHANIZM

Mechanizm synchroniczny daje szerokie możliwości adaptacji do wagi i wzrostu użytkownika; zaprojektowany tak, aby minimalnie podnosił przód siedziska przy odchylaniu oparcia czyli nie odrywał nóg siedzącego od podłoża podczas ruchu. Dwie dźwignie umieszczone po obu stronach siedziska w zasięgu ręki zapewniają łatwą, intuicyjną obsługę. Funkcje mechanizmu:
  1. Synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska w zakresie: 10 stopni siedzisko, 21 stopni oparcie, możliwość dodatkowego pochylenia siedziska do przodu o 5o.
  2. Możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach.
  3. Regulacja głębokości siedziska w 6 pozycjach w zakresie 65mm.
  4. Precyzyjna, bezstopniowa regulacja siły odchylania oparcia za pomocą łatwego w użyciu, ergonomicznie ukształtowanego pokrętła znajdującego się z prawej strony siedziska.
  5. Regulacja siły oporu w zakresie 45-110kg. 
  6. Zabezpieczenie anti-shock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy po zwolnieniu mechanizmu.


Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621 lub na e-maila: info@biurokoncept.pl