Dla nowoczesnego menedżera Kubik jest jak dobra inwestycja. Jest kilka poważnych argumentów "za". Po pierwsze: dynamiczny, nowoczesny wygląd. Argument drugi to zaawansowane rozwiązania ergonomiczne i intuicyjna regulacja. Podejmując racjonalne d
KUBIK
KUBIK
KUBIK
KUBIK
KUBIK
KUBIK
KUBIK
KUBIK
Masz pytania? Zadzwoń! M: 882 840 086 / T: 627 820 526

Dla nowoczesnego menedżera Kubik jest jak dobra inwestycja. 

Typ : krzesło na podstawie jezdnej, krzesło na podstawie jezdnej z podłokietnikami, krzesło na płozach z podłokietnikami .

Mechanizm synchroniczny REVO 
Mechanizm synchroniczny daje szerokie możliwości adaptacji do wagi i wzrostu użytkownika; zaprojektowany tak, aby minimalnie podnosił przód siedziska przy odchylaniu oparcia czyli nie odrywał nóg siedzącego od podłoża podczas ruchu.
Dwie dźwignie umieszczone po obu stronach siedziska w zasięgu ręki zapewniają łatwą, intuicyjną obsługę. 

- Synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska w zakresie: 10 stopni siedzisko, 21 stopni oparcie, możliwość dodatkowego pochylenia siedziska do przodu o 5o.
- Możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach
- Regulacja głębokości siedziska w 6 pozycjach w zakresie 65mm.
- Precyzyjna, bezstopniowa regulacja siły odchylania oparcia za pomocą łatwego w użyciu, ergonomicznie ukształtowanego pokrętła znajdującego się z prawej strony siedziska.
- Regulacja siły oporu w zakresie 45-110kg. 
- Zabezpieczenie anti-shock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy po zwolnieniu mechanizmu.


Pięcioramienna postawa krzesła
Pięcioramienna podstawa krzesła wykonana z polerowanego aluminium - posiada szerokie ramiona, dające stabilność krzesłu.
Automatyczny hamulec
Kółka o dużej średnicy (65 mm), dzięki którym krzesło porusza się bardzo lekko po wszystkich powierzchniach. Automatyczny hamulec zapobiega odjechaniu krzesła w momencie wstawania. Możliwość wyboru kółek do miękkich lub twardych podłóg.
Podnośnik pneumatyczny
Podnośnik pneumatyczny umożliwia płynną regulację wysokości siedziska oraz dodatkowe miękkie amortyzowanie podczas siadania.
Wygodne siedzenia
Sklejkowe szkielety siedziska i oparcia pokryte poliuretanową pianką o dużej gęstości, gwarantującą wysoką odporność na odkształcenia i zapewniającą wygodę siedzenia.
System Schukra
Wbudowany system Schukra (regulacja w dwóch płaszczyznach) pozwala dostosować kształt oparcia w odcinku lędźwiowym, zapewniając komfortową pracę.
Regulowane podłokietniki
Rodzaje podłokietników:
 Podłokietniki regulowane:
     - na wysokość: regulacja góra/dół - 80mm. Nakładka PU (standard) lub opcjonalnie drewniana lub tapicerowana (góra tapicerowana, dół drewniany).
       Korpus metalowy chromowany lub czarny, pozostałe elementy PA+GF. 
     - 3D:  zakres regulacji - wysokość 80mm, ruch obrotowy nakładki +/- 30o; ruch nakładki w zakresie przód/tył 72mm. Korpus metalowy chromowany lub czarny, pozostałe elementy PA+GF. Nakładka czarna z PU.
  

Ergonomiczny kształt oparcia
Ergonomiczny kształt oparcia daje właściwe podparcie pleców na całej ich długości.
Regulowany zagłówek
Specjalnie wyprofilowany, regulowany zagłówek zapewnia pewne i komfortowe podparcie głowy.

KUBIK 312

KUBIK 312

KUBIK 116 KUBIK 126

KUBIK 116 KUBIK 126

Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621
Koszt dostawy i instalacji wyceniany indywidualnie.