FOTEL OBROTOWY | BEJOT | CORR 102 BLACK Corr to pełnowymiarowy, ergonomiczny fotel obrotowy występujący w wersji pracowniczej CJ 102 i menadżerskiej z zagłówkiem CJ103. Wysoka jakość włoskich podzespołów jest gwarancją trwałości fotela, przy zachowaniu bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Corr to prosta forma, z  charakterystyczną  linią oprarcia dodającą fotelowi lekkości i płynności.  CORR...
CORR 102 BLACK
CORR 102 BLACK
CORR 102 BLACK
CORR 102 BLACK
CORR 102 BLACK
CORR 102 BLACK
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

FOTEL OBROTOWY | BEJOT | CORR 102 BLACK

Corr to pełnowymiarowy, ergonomiczny fotel obrotowy występujący w wersji pracowniczej CJ 102 i menadżerskiej z zagłówkiem CJ103. Wysoka jakość włoskich podzespołów jest gwarancją trwałości fotela, przy zachowaniu bardzo dobrej relacji ceny do jakości.
Corr to prosta forma, z  charakterystyczną  linią oprarcia dodającą fotelowi lekkości i płynności. 

CORR 102 BLACK

Wymiary:

szerokość: 660mm
głębokość: 665mm
wysokość: 1005-1215mm

Siedzisko

Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane ze sklejki i  pianki z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska. Opcjonalnie mechanizm regulacji głębokości siedziska (za dopłatą).


Oparcie
Oparcie składające się z części tapicerowanej, a także z panelu z tworzywa. Część tapicerowana tkaniną lub skórą, wykonana na bazie profilowanej plastikowej formatki z zastosowaniem pianki cietej.
W standardzie mechanizm regulacji wysokości oparcia. Opcjonalnie mechanizm regulacji głębokości podparcia lędźwiowego w zakresie 15mm (za dopłatą).

Podłokietniki
W standardzie bez podłokietników. Dostępne są podłokietniki regulowane na wysokość z miękką nakładką, cena zależna jest od rodzaju zastosowanej konstrukcji połokietnika oraz rodzaju nakładki ( stała bądź regulowana).
Podstawa:
Podstawa czarna nylonowa. W opcji podstawa aluminiowa polerowana na chrom (za dopłatą).
Kółka:
Kółka o średnicy 65mm do miękkich powierzchni. Kółka z hamulcem oraz do twardych powierzchni za dopłatą.

PODANA CENA JEST CENĄ ZA MODEL WYKONANY NA BAZIE CZARNEJ NYLONOWEJ; Z PODŁOKIETNIKAMI NA KONSTRUKCJI NYLONOWEJ CZARNEJ; W TKANINIE Z I GRUPY CENOWEJ. 

Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621