FOTEL OBROTOWY | BEJOT | DUAL | DU102 BLACK Inspiracją powstania fotela DUAL było połączenie dwóch różnych powierzchni w harmonijną całość.W efekcie tego połączenia stworzyliśmy fotel o wzorowo wymodelowanym oparciu, z charakterystycznym tyłem, w którym panel z tworzywa „wtapia się” w miękką tapicerkę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym Dual charakteryzuje się wysokim poziomem ergonomic...
DUAL DU 102 BLACK
DUAL DU 102 BLACK
DUAL DU 102 BLACK
DUAL DU 102 BLACK
DUAL DU 102 BLACK
DUAL DU 102 BLACK
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

FOTEL OBROTOWY | BEJOT | DUAL | DU102 BLACK

Inspiracją powstania fotela DUAL było połączenie dwóch różnych powierzchni w harmonijną całość.W efekcie tego połączenia stworzyliśmy fotel o wzorowo wymodelowanym oparciu, z charakterystycznym tyłem, w którym panel z tworzywa „wtapia się” w miękką tapicerkęDzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym Dual charakteryzuje się wysokim poziomem ergonomiczności, zapewniając komfort i wygodę podczas użytkowania. Dual to model, w którym tył oparcia doskonale nadaje się do identyfikacji firmy poprzez umieszczenie haftu z logo – to jedyny model w naszej ofercie, w którym haft z logo wykonujemy dla Państwa bezpłatnie.

 
DU 102 BLACK
Wymiary:
szerokość: 600mm
głębokość: 630-680mm
wysokość: 1005-1230mm
Oparcie:
Oparcie składające się z części tapicerowanej, a także z panelu z tworzywa.
Część tapicerowana tkaniną lub skórą, wykonana na bazie profilowanej drewnianej formatki z zastosowaniem pianki lanej, której kształt zapewnia pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa.
Część z tworzywa dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
W standardzie mechanizm regulacji wysokości oparcia (zakres 80 mm). Oparcie opcjonalnie wyposażone w regulację  głębokości podparcia lędźwiowego (zakres 15 mm) - za dopłatą.
Siedzisko:
Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane ze sklejki i  pianki z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska co ma znaczący wpływ na ergonomię. Siedzisko może być regulowane na głębokość.
Podłokietniki:
W standardzie bez podłokietników.
Dostępne rodzaje podłokietników: regulowane góra-dół (zakres 80mm) z miękką nakładką. Cena zależna jest od rodzaju konstrukcji (do wyboru: nylonowa czarna, malowana proszkowo ALU, chromowana) oraz rodzaju nakładki (termopoliuretanowa, poliuretanowa z regulacją przód-tył, nakładka PU regulowana na szerokość i przód-tył).
Podstawa:
W standardzie czarna plastikowa + ring czarny lub kolorowy. W opcji podstawa malowana proszkowo na alu lub chromowana (za dopłatą).
Kółka:
W standardzie twarde kółka na miękką powierzchnię. W opcji kółka na twardą powierzchnię i z hamulcem (za dopłatą).

PODANA CENA JEST CENĄ ZA MODEL WYKONANY NA BAZIE CZARNEJ; CZĘŚĆ Z TWORZYWA W KOLORZE CZARNYM; PODŁOKIETNIKI NA KONSTRUKCJI CZARNEJ NYLONOWEJ Z NAKŁADKĄ TERMOPOLIURETANOWĄ; TAPICERKA - TKANINA Z I GRUPY CENOWEJ.  
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621.