FOTEL OBROTOWY | BNOS | DIPLOMAT A406 Diplomat jest to komfortowy fotel, który porusza się tak, jak Ty. Nowatorskie technologie gwarantują nieznany dotąd komfort siedzenia.Śmiałe zestawienia drewna ze skórą lub tkaninami nikogo nie pozostawiają obojętnym. Kolorystyczne bogactwo materiałów pozwala natomiast wkomponować fotel w zróżnicowaną przestrzeń gabinetową. Typ : krzesło na podstawie jezdn...
DIPLOMAT A406
DIPLOMAT A406
DIPLOMAT A406
DIPLOMAT A406
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

FOTEL OBROTOWY | BNOS | DIPLOMAT A406

Diplomat jest to komfortowy fotel, który porusza się tak, jak Ty.
Nowatorskie technologie gwarantują nieznany dotąd komfort siedzenia.
Śmiałe zestawienia drewna ze skórą lub tkaninami nikogo nie pozostawiają obojętnym. Kolorystyczne bogactwo materiałów pozwala natomiast wkomponować fotel w zróżnicowaną przestrzeń gabinetową.

Typ : krzesło na podstawie jezdnej z podłokietnikami, krzesło na płozach z podłokietnikami .
Wymiary:

szerokość: 700mm
głębokość: 700mm
wysokość: 1005 -1140mm
Oparcie:
Oparcie w całości tapicerowane. Mechanizm synchroniczny. W opcji mechanizm podparcia lędźwi regulowany w dwóch płaszczyznach (za dopłatą).
Siedzisko:
Siedzisko w całości tapicerowane. W opcji mechanizm regulacji głębokości siedziska i pochylenia siedziska do przodu (za dopłatą).
Podłokietniki:
W standardzie bez podłokietników. Dostępne podłokietniki: podłokietniki regulowane na wysokość, podłokietniki regulowane 3D.
Podstawa:
Podstawa pięcioramienna aluminiowa, malowana proszkowo. W opcji wersja chromowana (za dopłatą) lub podstawa stalowa malowana proszkowo lub chromowana (w modelu A106).
Kółka:
Kółka o średnicy 65mm do miękkich lub twardych powierzchni. W opcji kółka chromowane (za dopłatą).
CENA DOTYCZY MODELU BEZ ZAGŁÓWKA, SIEDZISKO I OPARCIE W CAŁOŚCI TAPICEROWANE, PODŁOKIETNIKI Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI, PODSTAWA - WERSJA CHROMOWANA, OBICIE Z I GRUPY CENOWEJ.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621
Koszt dostawy i instalacji wyceniany indywidualnie.