Wczytuję dane...
FOTEL OBROTOWY | BNOS | GALILEO 6 | MFA SDA ST - ESLR Wygląd Galileo przywodzi na myśl szlachetną elegancje, a rozwiązania ukryte w jego wnętrzu na nowo definiują technologię siedzenia. Spotkanie zaawansowanej technologii i stylu życia: wyjątkowe połączenie żywiołowej estetyki z innowacjami skupionymi wokół ergonomii, których nie można nie wypróbować. Komfort inteligentnego siedzenia – ergonomia ...
GALILEO 6  MFA SDA ST - ESLR
GALILEO 6  MFA SDA ST - ESLR
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

FOTEL OBROTOWY | BNOS | GALILEO 6 | MFA SDA ST - ESLR
Wygląd Galileo przywodzi na myśl szlachetną elegancje, a rozwiązania ukryte w jego wnętrzu na nowo definiują technologię siedzenia.
Spotkanie zaawansowanej technologii i stylu życia: wyjątkowe połączenie żywiołowej estetyki z innowacjami skupionymi wokół ergonomii, których nie można nie wypróbować. 


Komfort inteligentnego siedzenia – ergonomia doskonała 

Siedzisko, które automatycznie podąża za każdą zmianą ułożenia ciała; oparcie, które kształtuje się jakby kopiowało kształt pleców użytkownika i podpiera wszystkie kręgi, a także siedzisko, które automatycznie dopasowuje się do użytkownika – inteligentne rozwiązanie zwiększające komfort siedzenia GLIDE-TEC+, opatentowane na całym świecie przez Grammer Office. 


Opatentowane innowacje 

We wnętrzu GALILEO zintegrowane zostały cztery opatentowane na całym świecie rozwiązania. Innowacyjne patenty GALILEO to system ruchu pleców wspomagający lordozę i kifozę kręgosłupa, układ trójwymiarowej ruchomości oparcia, system regulacji głębokości siedzenia oraz adaptacja mechanizmu do masy ciała użytkownika.