FOTEL OBROTOWY | BNOS | GALILEO 8 | MFA SDA ST - ESLR Wygląd Galileo przywodzi na myśl szlachetną elegancję, a rozwiązania ukryte w jego wnętrzu na nowo definiują technologię siedzenia. Spotkanie zaawansowanej technologii i stylu życia: wyjątkowe połączenie żywiołowej estetyki z innowacjami skupionymi wokół ergonomii, których nie można nie wypróbować. Komfort inteligentnego siedzenia – ergonomi...
GALILEO 8 MFA SDA
GALILEO 8 MFA SDA
Masz pytania? Zadzwoń! M: 882 840 086 / T: 627 820 526

FOTEL OBROTOWY | BNOS | GALILEO 8 | MFA SDA ST - ESLRWygląd Galileo przywodzi na myśl szlachetną elegancję, a rozwiązania ukryte w jego wnętrzu na nowo definiują technologię siedzenia. Spotkanie zaawansowanej technologii i stylu życia: wyjątkowe połączenie żywiołowej estetyki z innowacjami skupionymi wokół ergonomii, których nie można nie wypróbować. 


Komfort inteligentnego siedzenia – ergonomia doskonała 

Siedzisko, które automatycznie podąża za każdą zmianą ułożenia ciała; oparcie, które kształtuje się jakby kopiowało kształt pleców użytkownika i podpiera wszystkie kręgi, a także siedzisko, które automatycznie dopasowuje się do użytkownika – inteligentne rozwiązanie zwiększające komfort siedzenia GLIDE-TEC+, opatentowane na całym świecie przez Grammer Office. 


Opatentowane innowacje 

We wnętrzu GALILEO zintegrowane zostały cztery opatentowane na całym świecie rozwiązania. Innowacyjne patenty GALILEO to:

- system ruchu pleców wspomagający lordozę i kifozę kręgosłupa,
- układ trójwymiarowej ruchomości oparcia,
- system regulacji głębokości siedzenia,
- adaptacja mechanizmu do masy ciała użytkownika.

Wymiary:

szerokość: 660mm
głebokość: 660mm
wysokość: 1220mm 

Oparcie:
Oparcie tapicerowane z tapicerowanym zagłówkiem. Mechanizm  GLIDE-TEC+.

Siedzisko:
Siedzisko tapicerowane. Regulowana głębokość siedziska.

Podstawa:
Podstawa malowana proszkowo na kolor srebrny Eloxal lub polerowana.

Kółka:
Kółka o średnicy 50mm do twardych lub miękkich powierzchni.

Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621
Koszt dostawy i instalacji wyceniany indywidualnie.