FOTEL OBROTOWY | BNOS | KUBIK 206 Dla nowoczesnego menedżera Kubik jest jak dobra inwestycja. Jest kilka poważnych argumentów "za". Po pierwsze: dynamiczny, nowoczesny wygląd. Argument drugi to zaawansowane rozwiązania ergonomiczne i intuicyjna regulacja. Podejmując racjonalne decyzje zapewniasz sobie pokaźne profity: swobodną, lecz profesjonalną prezencję oraz idealne dopasowanie fotela do sylwe...
KUBIK 206
KUBIK 206
KUBIK 206
KUBIK 206
Masz pytania? Zadzwoń! M: 882 840 086 / T: 627 820 526

FOTEL OBROTOWY | BNOS | KUBIK 206

Dla nowoczesnego menedżera Kubik jest jak dobra inwestycja. Jest kilka poważnych argumentów "za". Po pierwsze: dynamiczny, nowoczesny wygląd. Argument drugi to zaawansowane rozwiązania ergonomiczne i intuicyjna regulacja. Podejmując racjonalne decyzje zapewniasz sobie pokaźne profity: swobodną, lecz profesjonalną prezencję oraz idealne dopasowanie fotela do sylwetki.

Wymiary:
szerokość: 700mm
głębokość: 700mm
wysokość:  950-1085mm
Oparcie:

Oparcie w całości tapicerowane. Mechanizm synchroniczny. W opcji mechanizm podparcia lędźwi regulowany w dwóch płaszczyznach (za dopłatą).
Zagłówek:

Zagłówek regulowany, w całości tapicerowany.
Siedzisko:
Siedzisko w pełni tapicerowane. W opcji mechanizm regulacji głębokości siedziska pochylenia siedziska do przodu ( za dopłatą).
Podłokietniki:
W standardzie bez pdołokietników. Dostępne podłokietniki: podłokietniki regulowane na wysokość z nakładkami wykonanymi z PU, podłokietniki regulowane 3D.
Podstawa:
Podstawa aluminiowa malowana proszkowo na kolor RAL 9006. W opcji podstawa chromowana (za dopłatą).
Kółka:
Kółka o średnicy 65mm do miękkich lub twardych powierzchni.

CENA DOTYCZY MODELU Z ZAGŁÓWKIEM, PODŁOKIETNIKI REGULOWANE NA WYSOKOŚĆ, PODSTAWA POLEROWANA - WERSJA CHROM, OBICIE - TKANINA Z I GRUPY CENOWEJ.


Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie,
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621,