SOFA VOO VOO 9XX 923 Voo Voo 9XX  Ideą tego projektu jest stworzenie miejsca odosobnienia w otwartej przestrzeni open space, centrach handlowych, uczelni i szkół oraz innych miejscach użytku publicznego. Wysokie tapicerowane oparcie pełni funkcję ścianek działowych, zapewnia dźwiękochłonność i tworzy dobre warunki akustyczne. Voo Voo 9XX pozwala na stworzenie” prywatnego pokoju” w biurze, gdzie m...
SOFA VOO VOO 9XX 923
SOFA VOO VOO 9XX 923
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

SOFA VOO VOO 9XX 923


Voo Voo 9XX  
Ideą tego projektu jest stworzenie miejsca odosobnienia w otwartej przestrzeni open space, centrach handlowych, uczelni i szkół oraz innych miejscach użytku publicznego.
Wysokie tapicerowane oparcie pełni funkcję ścianek działowych, zapewnia dźwiękochłonność i tworzy dobre warunki akustyczne.
Voo Voo 9XX pozwala na stworzenie” prywatnego pokoju” w biurze, gdzie możemy prowadzić nieformalne rozmowy, skupić się nad projektem czy prowadzić nieformalne rozmowy.

Kolekcja Voo Voo 9XX składa się z foteli i sof wolnostojących, a także z elementów modułowych umożliwiających tworzenie różnego rodzaju ciągów i układów narożnikowych.
Metalowe łączniki w siedzisku i oparciu, zapewniają stabilność połączeń. Poduszki przełamują surową bryłę produktu i ładnie komponują się z zestawem.

W SKŁAD KOLEKCJI WCHODZĄ
- fotele i sofy wolnostojące z podłokietnikami lub bez
- fotele, sofy i narożniki, do komponowania róznego typu zestawów
- pufy oraz stoliki uzupełniające system

KONSTRUKCJA
Płaskownik wykonany ze stali nierdzewnej lub ze stali zwykłej malowanej proszkowo


SIEDZISKO

Tapicerowane tkaniną lub skórą. Wykonane na bazie konstrukcji nośnej wykonanej z drewna i płyt wiórowych obitej pianką. Zostosowane w siedzisku sprężyny faliste podnoszą komfort siedzenia
głębokość siedziska - 520 mm.

● OPARCIE
Tapicerowane tkaniną lub skórą. Wykonane na bazie konstrukcji nośnej wykonanej z drewna i płyt wiórowych obitej pianką. Zastosowane w oparciu gumowe pasy zwiekszają komfort siedzenia.
wysokość oparcia (od siedziska) – 400 mm

● TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornika

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621 lub na e-maila: info@biurokoncept.pl

PODANA CENA DOTYCZY MODELU WYKONANEGO NA BAZIE CHROM W TKANINACH Z I GRUPY CENOWEJ