Wczytuję dane...

EKRANY AKUSTYCZNE

Praca w biurze wiąże się z codziennym kontaktem z wieloma pracownikami. Każda osoba generuje wokół siebie hałas, co niekoniecznie sprzyja skupieniu się na obowiązkach zawodowych. System, który obejmuje ekrany akustyczne to idealne rozwiązanie, które warto wprowadzić w środowisko pracy biurowej.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele wariantów, do których możemy zaliczyć wolnostojące oraz przybiurkowe osłony mocowane do blatu, siedziska o wysokich oparciach w kształcie jaskini, parawany, a także pochłaniające dźwięk ścianki działowe, którymi można w szybki sposób oddzielić poszczególne stanowiska pracy.

Tego typu rozwiązanie sprawia, że ciąg komunikacyjny może zostać oddzielony, tworząc tym samym strefę do spotkań z klientami, a także zapewniając cichą pracę.

Panele wygłuszające do każdego pokoju

Ogromną zaletą naszej oferty jest to, że znajdziesz w niej ekrany akustyczne różnych rozmiarów i kształtów. Proponujemy nie tylko ścianki działowe, wolnostojące ekrany dźwiękoszczelne czy ścienne panele wygłuszające - kupisz tu też ciekawe, kolorowe i funkcjonalne ostrosłupy, które pochłaniają dźwięk. Możesz w nich zamontować kółka oraz wyposażyć je w niewielki blat, co sprawia, że są łatwe w transporcie oraz doskonale przydadzą się w wyjątkowo zatłoczonych przestrzeniach. Co więcej, ze względu na swój kształt te nietypowe, dźwiękoszczelne ścianki działowe nie zajmują dużo miejsca, przez co możesz z nich skorzystać w małych biurach.

Przez to, że proponujemy ekrany dźwiękoszczelne w wielu wariantach kolorystycznych, bez trudu dopasujesz je do wystroju panującego w Twoim pokoju. Z pomocą tych paneli wyposażysz minimalistyczne miejsca pracy oraz takie, do których pragniesz wprowadzić odrobinę koloru. W naszym asortymencie znajdują się pomarańczowe, zielone czy żółte ścianki działowe lub panele akustyczne do biura, które nie tylko postawisz wolno obok biurka lub zamocujesz na blacie – proponujemy również panele dźwiękoszczelne, które mają dodatkową funkcję dekoracyjną. Możesz ich użyć zamiast obrazów!

Funkcjonalne ekrany w miejscu pracy

Nasze panele akustyczne do biura zaprojektowane są tak, by mogły skutecznie pochłaniać dźwięki i tworzyć spójną całość z innymi elementami wyposażenia w pokoju. Dzięki temu będziesz mógł komfortowo wypełniać swoje codzienne obowiązki i poruszać się po pomieszczeniu bez obaw, że dźwiękoszczelne ekrany wejdą Ci w drogę. Mamy w ofercie ekrany akustyczne i ścianki działowe do biur, które szczelnie oddzielą pracowników od siebie nawzajem oraz takie, które umożliwiają swobodną komunikację w trakcie pracy.

Sięgnij po nasze ścianki działowe, panele akustyczne i inne dźwiękoszczelne elementy wyposażenia, które przydadzą się w każdym biurze. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu bez problemu znajdziesz takie, które spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Facebook-color Created with Sketch.