Wczytuję dane...

MEBLE KONFERENCYJNE

Efektywna praca zespołowa

Sala konferencyjna to ważna przestrzeń każdego biura. To w niej odbywają się szkolenia i zebrania, ale też nierzadko służy ona do innych celów: przyjmowania strategicznych klientów, prowadzenia rekrutacji czy organizowania spotkań integracyjnych. Aby z powodzeniem spełniała wszystkie swoje funkcje, sala konferencyjna powinna być odpowiednio zaaranżowana - niezbędne są ustawne meble: stoły do spotkań, wygodne krzesła oraz dodatkowe elementy służące podniesieniu komfortu użytkowania sali.

Jak wyposażyć salę konferencyjną?

BiuroKoncept proponuje nowoczesne meble konferencyjne, które dzięki różnorodności modeli, kolorów i rozmiarów pozwalają na takie aranżowanie wnętrz biurowych, aby były one jak najbardziej funkcjonalne i praktyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Stoły konferencyjne

Stoły zaprojektowane tak, by wspierać pracę zespołową, ale też być ozdobą wnętrz biurowych. Wśród naszych propozycji znajduje się ponad dwadzieścia kolekcji stołów konferencyjnych. Każda z nich posiada swój charakterystyczny styl. Klienci mogą wybierać spośród stołów o klasycznym wzornictwie (np. Quando) bądź tych bardziej nowoczesnych (np. H2), dostępnych w bogatej palecie kolorystycznej, w wielu kształtach i rozmiarach, a także wykonanych z różnych tworzyw. Niektóre kolekcje (np. Erange) tworzą całe zestawy, w skład których wchodzą też szafy i biurka, co daje możliwość maksymalnie spójnej aranżacji całej sali. 

- Krzesła konferencyjne

Oferujemy ekskluzywne modele w ponad siedemdziesięciu liniach stylistycznych. Tak bogaty wybór sprawia, że możliwe jest znalezienie rozwiązania idealnego na potrzeby danej aranżacji. Nasze krzesła, podobnie jak stoły, charakteryzują się różnorodną estetyką i designem - od klasycznych (np. Diplomat) do wyróżniających się nowoczesnym wzornictwem (np. Twister, BK). Mogą Państwo wybierać też spośród wielu rodzajów materiału, kolorystyki oraz głębokości i wysokości siedziska.

- Akcesoria konferencyjne

Spotkania biznesowe wymagają również dodatkowego wyposażenia sali. Naszym Klientom proponujemy stojące wieszaki Seven o nowoczesnym wzornictwie. Dostępne są w kilku żywych kolorach. Doskonale sprawdzą się jako niebanalne uatrakcyjnienie wnętrza, nie tylko sali konferencyjnej. 


Nasze meble przeznaczone są dla dużych i małych powierzchni biurowych.

Meble dostarczamy wprost od producenta, dzięki czemu możemy też zaproponować atrakcyjne ceny.

Wrocław to miasto, w którym znajdziecie Państwo naszą siedzibę. Zapraszamy!

Facebook-color Created with Sketch.