Wczytuję dane...
KRZESŁO KONFERENCYJNE LU-220 Prezentowana kolekcja krzeseł daje się szybko ustawić w dowolny krąg rozmówców. Już sama estetyka tkanin zachęca do podjęcia ciekawych tematów.Lounge są bardzo wygodne, stanowią doskonałe dopełnienie funkcjonalności takich przestrzeni jak recepcje, sale konferencyjne i miejsca w firmie przeznaczone do nieformalnych spotkań i pracy w zespole. Atrakcyjność polega równie...
KRZESŁO KONFERENCYJNE | LOUNGE | LU 220
KRZESŁO KONFERENCYJNE | LOUNGE | LU 220
KRZESŁO KONFERENCYJNE | LOUNGE | LU 220
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

KRZESŁO KONFERENCYJNE LU-220

Prezentowana kolekcja krzeseł daje się szybko ustawić w dowolny krąg rozmówców. Już sama estetyka tkanin zachęca do podjęcia ciekawych tematów.
Lounge są bardzo wygodne, stanowią doskonałe dopełnienie funkcjonalności takich przestrzeni jak recepcje, sale konferencyjne i miejsca w firmie przeznaczone do nieformalnych spotkań i pracy w zespole. Atrakcyjność polega również na możliwości zastosowania odmiennych kolorów tkanin: na siedzisku i na oparciu.
Takie dwukolorowe urozmaicenie z pewnością doda lekkości wnętrzu i sprawi, że jego użytkownicy poczują się swobodnie. 

Lounge występują w 6 wersjach: na konstrukcji sprężystej LU230, czteronożnej LU220, na kółkach LU225, z mechanizmem samopowrotnym LU216 i LU217 oraz na kostrukcji drewnianej LUW 720


OPARCIE I SIEDZISKO

Oparcie

Wykonane na bazie profilowanej formatki sklejkowej, z zastosowaniem wypełnienia z pianki tapicerowanej tkaniną lub skórą.  Tapicerka ma wyraźnie zaznaczone krawędzie boczne wzdłuż oparcia i podłokietników. Intergralnym elementem są podłokietniki, które stanowią wraz z oparciem jeden element.

Siedzisko
Wykonane na bazie formatki sklejkowej, posiadającej specjalny układ tapicerski. Tapicerowne tkaniną lub skórą. Przód siedziska jest wyraźnie zaokrąglony w dół. Tapicerka posiada wyraźnie widoczne boczne krawędzie zszywane z osobnych elementów.

STELAŻ

Metalowy standardowo malowany proszkowo, w opcji chromowany.
Opcjonalnie wyposażony w stopki filcowe CF na twarde podłoże 

PODANA CENA DOTYCZY MODELU WYKONANYM NA STELAŻU CHROMOWANYM, W TKANINIE Z I GRUPY CENOWEJ.