Wczytuję dane...
WOLNOSTOJĄCY PANEL BOCZNY/ FRONTOWY PLEXI - SAFETY SOLUTIONS Panel boczny / frontowy na biurka i stanowiska workbench podklejony taśmą żelową dla zachowania stabilności. Stanowi idealną ochronę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Produkt  nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Montaż bez użycia narzędzi, gotowa do użytku od razu po rozpakowaniu i usun...
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

WOLNOSTOJĄCY PANEL BOCZNY/ FRONTOWY PLEXI - SAFETY SOLUTIONS


Panel boczny / frontowy na biurka i stanowiska workbench podklejony taśmą żelową dla zachowania stabilności. Stanowi idealną ochronę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Produkt  nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Montaż bez użycia narzędzi, gotowa do użytku od razu po rozpakowaniu i usunięciu folii zabezpieczającej.
 

Materiał:
Transparentna płyta akrylowa ekstrudowana z plexi PMMA o grubości 4 mm. Odporna na promienie UV, transparentna i wytrzymała. Produkt zabezpieczony obustronnie łatwą w demontażu folią. Bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Można ją łatwo poddawać recyklingowi. 
 

Czyszczenie:
Zalecamy czyszczenie ciepłą woda z mydłem i miękką ściereczką z mikrofibry. Profilaktycznie w celu uniknięcia przyciągania kurzu polecamy stosować środki antystatyczne, przeznaczone do tworzyw sztucznych.  Należy unikać gąbek, szorstkich szmatek oraz płynów na bazie alkoholu i środków do czyszczenia szkła, które mogą spowodować uszkodzenia powierzchni.
 

Tworzy bezpieczną przestrzeń osobistą, oddzieloną od współpracowników, pozwalając na zachowanie kontaktu wzrokowego.Zobacz wszystkie produkty z kategorii: EKRANY AKUSTYCZNE