Wczytuję dane...
Kolekcja Only to wygodne, opływowe w kształcie sofy i fotele umieszczone na stelażach z rurek giętych. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Dopełnieniem kolekcji Only jest pufa. Prosta forma mebli doskonale
SOFY I FOTELE RECEPCYJNE | ONLY
SOFY I FOTELE RECEPCYJNE | ONLY
SOFY I FOTELE RECEPCYJNE | ONLY
SOFY I FOTELE RECEPCYJNE | ONLY
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

SIEDZISKA RECEPCYJNE - ONLYW SKŁAD KOLEKCJI ONLY WCHODZI:

- sofa only
- pufa only
- fotel only 

SOFY z kolekcji ONLY charakteryzuje wygoda użytkowania oraz opływowe kształty, dodające wnętrzu nowoczesności.
Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Umieszczone są na stelażach z rurek giętych dostępnych w kolorach: chrom, czarny i aluminium.


Sofa Only


PUFA 
stanowi doskonałe uzupełnienie kolekcji, umożliwiając jeszcze większy komfort użytkowania. Wystarczy wygodnie ułożyć się w fotelu lub na sofie i swobodnie ułożyć nogi na pufie i już można w pełni cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. W przypadku nadprogramowego gościa, pufa może służyć po prostu jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Pufa Only

FOTELE z kolekcji ONLY, tak jak i sofy, zaprojektowane są w duchu nowoczesności i komfortu użytkowania. Głębokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie umieszczone jest na stelażu z rurek giętych w trzech kolorach: chrom, czarny oraz aluminium.

Fotel Only
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621 lub na e-maila: info@biurokoncept.pl