Wczytuję dane...

WYKŁADZINY BIUROWE

Metod aranżacyjnych przestrzeni pracowniczych jest naprawdę wiele, jednak jednym z popularnych rozwiązań, stosowanych od lat jest zakładanie wykładzin biurowych. Sprawdzą się one zarówno w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnych, jak i minimalistycznym stylu.

Miękkie dywany zapewniają nie tylko znakomitą izolację cieplną, ale też akustyczną, co w biurze jest bardzo ważne. Dodatkowo wykładzina biurowa wygłusza odgłosy chodzenia, co w przypadku open space, w której jednocześnie może przebywać wielu pracowników jest kluczowe i przekłada się na ich wydajność. Dostępność wielu wzorów i kolorów daje możliwość dowolnej aranżacji podłogi w gabinecie i nie tylko.

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju mebli oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz biurowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi krzesła obrotowe, oświetlenie, regały oraz ekrany akustyczne. W ostatnim czasie propozycja sklepu została wzbogacona również o wykładziny biurowe. Dostarczane produkty są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Wykładziny do biura – postaw na sprawdzone rozwiązania

Znajdujące się w ofercie naszej firmy wykładziny do biura są dostępe w wielu wariantach, dzięki czemu każda osoba może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie do swojego wnętrza. Oferujemy produkty w odcieniu szarym, granatowym i beżowym, choć również osoby lubiące nieco bardziej wyraziste kolory znajdą coś dla siebie. Oferujemy bowiem wykładziny w kolorze czerwony.

Dostarczane wykładziny dywanowe posiadają krótkie włosie, które powoduje, że nie ma żadnego problemu z używaniem na nich popularnych krzeseł obrotowych z kółkami. Oferowane produkty są miękkie, dobrze tłumią hałas, a dodatkowo stanowią znakomitą izolację termiczną. Bardzo dużą zaletą oferowanych przez nas wykładzin biurowych jest to, że posiadają specjalnie opracowaną strukturę, która jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu. Są elastyczne i odporne mechanicznie, co sprawia, że mogą być czyszczone przy pomocy specjalistycznych maszyn oraz detergentów.

Szeroka oferta firmy

W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim wykładziny w rolkach, których ogromną zaletą jest brak widocznych łączeń. Oprócz tego coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się wykładziny dywanowe w płytkach. Można je układać na bardzo wiele sposobów tworząc niepowtarzalne wzory. Co istotne, w przypadku zniszczenia części wykładziny, wystarczy wymienić tylko konkretny fragment, który uległ uszkodzeniu. Powoduje to, że akcesoria tego typu są bardzo ekonomiczne w codziennym użytkowaniu.

Nie czekaj i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Facebook-color Created with Sketch.