Wczytuję dane...

FOTELE BIUROWE

Wygoda w miejscu pracy

Praca biurowa wiąże się z codziennym spędzaniem kilku godzin w pozycji siedzącej, dlatego ważne jest, aby biuro było wyposażone w wygodne fotele, które zapewnią odpowiedni komfort pracy. Ułatwiają utrzymywanie odpowiedniej postawy podczas siedzenia, co wpływa na niwelowanie wielu negatywnych konsekwencji, jakie pociąga za sobą długotrwała praca za biurkiem, m. in. bólów pleców i karku, trudności w koncentracji. Trzeba pamiętać, że tyczy się to nie tylko foteli do biura, lecz także powinno być brane pod uwagę przy zakupie fotela biurowego do domu.

Bogata oferta foteli

BiuroKoncept posiada w swojej ofercie komfortowe fotele biurowe, które stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności i eleganckiego designu. Dzięki bogatemu asortymentowi prawie dwustu modeli (także linie luksusowe), każdy klient znajdzie w naszej ofercie fotel pod każdym względem dla niego idealny. Wszystkie fotele posiadają dobrze wyprofilowane siedziska i oparcia, dzięki czemu zapewniają swoim użytkownikom najwyższy komfort przy pracy.

Co warto wziąć pod uwagę wybierające fotel biurowy?

Mebel ten w założeniu ma intensywnie służyć przez wiele lat, więc materiały, z których jest wykonany, jak i cała konstrukcja powinny być wytrzymałe. Nie mniej ważna jest stabilność fotela. Dobry fotel posiada solidną podstawę, a osoba z niego korzystająca ma poczucie utrzymywania równowagi.

Regulacja siedzenia

W zależności od rodzaju biurka i charakteru pracy, można zdecydować się na fotele z podłokietnikami (np. Xenon, Kubik, Gem) bądź bez nich (np. Trinity, Sitag World, T-bar). Niezwykle ważnym elementem jest regulacja siedzenia, która umożliwia dostosowanie wysokości siedziska do wzrostu osoby korzystającej z fotela. Dodatkową zaletą jest możliwość regulowania kąta nachylenia oparcia (znajdą ją Państwo m. in. w fotelach Action, Raya). Nowością są fotele elektryczne pozwalające na płynną regulację parametrów mebla.

Tapicerki najwyższej jakości

W wyborze fotela ważna jest też tapicerka. Oferujemy wybór spośród wielu materiałów o różnej strukturze. Wysoki komfort użytkowania wykazują materiały siatkowe (wykorzystane np. w fotelach Xenium Net, Jott JT, Eleven) - zapewniają dobrą wentylację i dopasowanie do kształtu pleców. Warto też pamiętać, że atrakcyjne wzornictwo stymuluje wydajność i kreatywność pracowników. Nasze meble charakteryzuje najwyższa jakość w połączeniu z ciekawym wzornictwem. Wielbicielom klasyki z pewnością przypadną do gustu modele bardziej tradycyjne (np. Diplomat, Mr Big), zaś amatorom nowoczesnego designu - fotele o nowatorskim wzornictwie (np. Sitag Wave, Bea).


Meble biurowe dostarczamy wprost od producenta, dzięki czemu możemy też zaproponować atrakcyjne ceny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Facebook-color Created with Sketch.