Wczytuję dane...

MEBLE GABINETOWE

Komfortowe miejsce pracy

Praktyczny, ale też elegancki gabinet wymaga spójnej aranżacji, dlatego tak wielkie znaczenie ma dostosowanie do niego odpowiednich mebli. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór zestawu dedykowanego specjalnie do wyposażenia biurowego wnętrza. Tak urządzone będzie nie tylko miejscem sprzyjającym codziennej efektywnej pracy, lecz także budującym pozytywny obraz w oczach kontrahentów i klientów.

Wyposażenie dla Twojego prywatnego biura

BiuroKoncept oferuje nowoczesne meble gabinetowe w kilkunastu liniach wzorniczych, zróżnicowane pod względem designu. Fotele, regały i szafki powstały z myślą o osobach, które cenią sobie dobry styl. Ich wyróżnikiem jest najwyższa jakość i funkcjonalność. W naszej ofercie znajdują się meble odpowiednie dla dużych i małych powierzchni. W tak praktycznym wnętrzu przyda się nowoczesne biurko gabinetowe, dopasowany fotel, a także zestaw szafek i regałów na dokumenty. Proponujemy bogate, kompleksowe zestawy dające możliwość całościowego wyposażenia wnętrza zgodnie z potrzebami naszych klientów.

 

Każda z naszych kolekcji posiada swój własny styl. Dla amatorów ponadczasowej klasyki szczególnie polecamy kolekcje:

- meble Meritum

Charakteryzuje ją tradycyjne wzornictwo z nowoczesnymi elementami. Zestaw obejmuje biurka, kontenery, przystawki i stół konferencyjny. Meble dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych.

- meble eRange

To bardzo funkcjonalny zestaw, na który składają się luksusowe meble: różnorodne biurka, szafy z płytowymi bądź szklanymi drzwiami, regały oraz kontenery i mobilne sideboardy.

Zwolennikom nowoczesnego designu z pewnością przypadną do gustu kolekcje:

- meble Ostin

Jej wyróżnikiem są wiszące regały dostępne w dwóch wariantach. W zestawie znajdą Państwo również nowoczesne biurka do gabinetu, szafy i komody oraz kontenery. Dzięki bogatej kolorystyce oraz wielości rozmiarów, kolekcja ta jest bardzo uniwersalna i pozwala na tworzenie aranżacji dla różnorodnych przestrzeni.

- meble Mito

Ten zestaw wyróżnia zastosowanie lakierowanych elementów w szafach i regałach. Doskonale komponują się z dopasowanymi stylistycznie biurkami, kontenerami i szafkami, które są zamykane na klucz.

- meble Jera

Kolekcja włoskich mebli przyciąga wzrok masywnymi blatami. Poprzez bogaty wybór elementów, umożliwia tworzenie różnorodnych, harmonijnych kompozycji. Klient może zdecydować się na biurka (także z szafką), dostawki do biurek, stoły konferencyjne, stoliki, szafy, regały oraz szafki wiszące.


Meble od producenta

Meble dostarczamy wprost od producenta, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne ceny.

Wrocław to miasto, w którym znajdziecie Państwo naszą siedzibę. Zapraszamy!meble gabinetowe biurowe biurokoncept

 

Facebook-color Created with Sketch.