Wczytuję dane...
Nasze projekty

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Wnętrza zaaranżowane z pomysłem

Nowoczesne projektowanie biur wymaga od nas znajomości trendów, orientacji w doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, a także zrozumienia potrzeb Klientów. Aranżacja biura nowoczesnego i przestronnego to szansa na zmianę trybu pracy, uzyskiwanie lepszych efektów, a przede wszystkim poprawę komfortu pracowników. Warto o tym pamiętać, projektując przestrzeń roboczą dla swojego zespołu.

Optymalna przestrzeń robocza

BiuroKoncept specjalizuje się w aranżacji biur z nastawieniem na optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej. Dysponujemy świeżym spojrzeniem na miejsce, w którym pracujesz, korzystając z najnowszych trendów wnętrzarskich. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania w tym zakresie.

Zaprojektujemy wydajne miejsce pracy

Aranżujemy zarówno małe wnętrza, jak i przestronne pomieszczenia typu "open space". Dzięki naszym rozwiązaniom Twoi pracownicy poczują przypływ nowych sił w zaplanowanej przez nas przestrzeni. Sprawdź dotychczasowe realizacje i przekonaj się, że BiuroKoncept to najlepszy wybór!

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Poza produkcją ultranowoczesnych mebli spełniających wysokie wymagania odbiorców BiuroKoncept świadczy także usługi projektowe. Skupiają się zazwyczaj wokół ergonomicznego, zgodnego z najwyższymi standardami środowiska pracy. Projektowania biura oraz jego aranżacja może uczynić wnętrze nie tylko ładniejszym, ale przede wszystkim lepiej przystosowanym do konkretnego trybu funkcjonowania danego środowiska.

Usługi projektowania biura dla rearanżacji wnętrza

W BiuroKoncept jesteśmy w stanie przedstawić Państwu realną do wykonania koncepcję nowoczesnego, przestronnego i ergonomicznie wykonanego miejsca pracy, z wykorzystaniem naszych mebli, ścianek działowych i innych akcesoriów. Aranżacja biur to jedna z usług, które świadczymy, a która sprzyja kompleksowym realizacjom. Projektowanie przestrzeni biurowych, czyli sprytne łączenie open space’u z gabinetami czy strefami przyjmowania klientów, to zadanie wymagające odpowiedniej strategii. Warto się na to skusić, gdy firma wymaga rearanżacji. Odświeżenie designu i wprowadzenie nowych rozwiązań wpływających bezpośrednio na ergonomię pracy przy biurku z pewnością pozytywnie wpłyną na wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy.

Projekty biur dla nowoczesnych biurowców

Wielkie korporacje mające swoje siedziby w dużych, przeszklonych budynkach wymagają odpowiedniej oprawy, aby mogły prezentować się jak najkorzystniej również z zewnątrz. Aranżacja biur w wykonaniu BiuroKoncept to doskonała propozycja, którą warto rozważyć, gdy Twoja firma wprowadza się właśnie do takiego miejsca. Przy projektowaniu bierzemy pod uwagę nie tylko jego wielkość czy sposób zagospodarowania, ale również charakter danej branży. Dostosowujemy tym samym nasze unikatowe meble do stylu konkretnego miejsca. Dzięki temu żaden z naszych projektów nie jest taki sam!

Optymalizacja przestrzeni roboczej dzięki projektowaniu biur

Wiemy, jak ważne jest to, by w firmie można było nie tylko wygodnie pracować przy biurku, ale także przemieszczać się po niej. Projektowanie biura oraz aranżacja z wykorzystaniem naszych mebli w naszym wypadku opiera się na starannie przemyślanej strategii, czyli ustaleniu, jaki ma ono mieć charakter, ile osób ma w nim przebywać jednocześnie, oraz jakie dodatkowe funkcje mają się tam znaleźć. Wszystkie te kwestie pomagają w stworzeniu miejsca, które będzie bardzo ściśle przystosowane do realizacji konkretnych firmowych zadań. Wykorzystujemy innowacyjne fotele obrotowe dla podniesienia poziomu ergonomii i przestronne, funkcjonalne biurka dla gabinetów, w których wiele rzeczy dzieje się w jednym czasie. Dostosowujemy potrzeby konkretnych działów do realiów danego miejsca, aranżując wygodne boxy, a także dbamy o dostarczenie odpowiedniej ilości światła w każdym zakamarku biura.

Bogate portfolio realizacji w zakresie aranżacji biur

Współpracowaliśmy już z wieloma firmami w zakresie tworzenia wymarzonych, funkcjonalnych przestrzeni do pracy umysłowej. Zaowocowało to niejednym pięknym projektem. Aranżacje biur w naszym wykonaniu to zawsze koncepcje płynące z doskonałego zrozumienia potrzeb klientów, połączone z nowoczesnością i unikatowym designem. Projekty biur w wersji BiuraKoncept najlepiej sprawdzą się, gdy uwzględnione zostaną produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Nasi projektanci wnętrz doskonale je znają, dlatego wiedzą, jak umiejętnie wykorzystać ich główne cechy do stworzenia naprawdę optymalnie urządzonej przestrzeni firmowej.

Dla kogo jest projektowanie biur?

Nasze usługi projektowe kierujemy do każdej firmy, która chciałaby, aby jej przestrzeń do pracy umysłowej została jak najlepiej wykorzystana. Projektowanie biura to dobry wybór zawsze wtedy, gdy zachodzi potrzeba zorganizowania miejsc do pracy na określonej, ograniczonej metrażem wolnej przestrzeni. Czasem trudno w wyobraźni umieścić w niej open space i wydzielić osobne gabinety. Dlatego warto skorzystać z naszych aranżacji. W krótkim czasie wykonamy dla Państwa wizualizację projektu obejmującą nie tylko rzuty, ale również projekty biura w wersji 3D. To pozwoli jeszcze lepiej wyobrazić sobie, jak zagospodarowana zostanie przestrzeń umeblowana przy pomocy naszych flagowych produktów.

Projektowanie miejsc sprzyjających wydajności

Oferta firmy BiuroKoncept w tym zakresie jest niejako wisienką na torcie naszych usług produkcyjno-handlowych. Projekty biur oparte o innowacyjne meble, takie jak fotele, biurka regały, ale też ścianki działowe i inne elementy aranżacji, są naprawdę ergonomiczne i funkcjonalne. Nasze usługi aranżacji biur są wygodnym uzupełnieniem działalności. Pozwalają kompleksowo zagospodarować przestrzeń bez konieczności angażowania w to wielu różnych wykonawców. Zapraszamy do przedstawienia nam swojej wizji – BiuroKoncept zrealizuje ją w najlepszej wersji!


ZOBACZ Nasze aranżacje wnętrz biurowych - przykładowe projekty na naszym profilu FACEBOOK:
https://www.facebook.com/przykładowe projekty


 Projekt Biura "Open Space" dla Firmy Finansowej

wizualizacja biuro open space

  wizualizacja biuro open space    wizualizacja biuro open space

    wizualizacja biuro open space    wizualizacja biuro open space

g4 jott    g4 jott

    g4 jott    g4 jott

g4 jott    wall in j system szafy

wall in    sorisso fotel

premium stoły vancouver round krzesła jott 230    stoliki okrągłe simplic, vancouver round fotel

Gabinet IN    Gabinet IN krzesła jott


 Projekt Recepcji / Gabinetu / Sala Konferencyjnej / Biura

recepcja  recepcja 1  recepcja 2

gabinet  gabinet

gabinet                                 gabinet

gabinet                gabinet

konferencyjna  konferencyjna

konferencyjna    konferencyjna


Agencja Nieruchomości: Biurka G4, Krzesła Raya, Hokery Orte

g4      g4

g4      g4

g4      g4

g4      g4


Lada Recepcyjna FURONTO w różnych aranżacjach i wykończeniach

furonto       furonto

furonto       furonto

furonto       furonto

furonto      furonto

furonto      furonto

furonto      furonto

furonto      furonto

furonto      furonto

furonto  

furonto      furonto 

furonto      furonto


Stoły konferencyjne MERITUM 3600 x 1200 mm

stół konferencyjny meritum     stół konferencyjny meritum

stół konferencyjny meritum     stół konferencyjny meritum


Aranżacja przestrzeni biurowej - biurka G4

g4     

g4    g4

g4      g4      g4


Siedziska modułowe MAGNES

magnes      magnes

magnes     magnes

magnes      magnes


Recepcja HORIZON

      


Aranżacja przestrzeni biurowej

      


Stół konferencyjny SIMPLIC

      


/ Projekty 3D

Powierzchnie biurowe są kosztowne – czy wykorzystujesz w pełni swoje zasoby?
Neefektywne i niewydajne korzystanie z przestrzeni to marnowanie cennego kapitału.

Przed przystąpieniem do działań aranżacyjnych dokonujemy dokładnej analizy miejsca, zapoznajemy się z wytycznymi i wskazówkami klienta.

Dążymy do uzyskania dynamicznej przestrzeni pracowniczej przy jednoczesnym przestrzeganiu przepisów dotyczących miejsca pracy.
Zobacz: Normy obowiązujące w biurze.

Korzystamy z najnowszych technologii do produkcji obrazów 3D.

Przy pomocy wysokiej jakości renderowania i grafiki 3D możesz zobaczyć gotowy projekt i wygląd Twojego pomieszczenia zanim zdecydujesz się na zakup wyposażenia.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług planowania przestrzeni i wykorzystania potencjału Twojego biura.


Facebook-color Created with Sketch.