Wczytuję dane...

SZAFY I REGAŁY BIUROWE

Porządkujemy przestrzeń

Wybierając meble do biura, szczególną uwagę należy zwrócić na odpowiedni dobór szaf i szafek, dzięki którym możliwe będzie uporządkowanie przestrzeni biurowej. BiuroKoncept proponuje szeroki wybór systemów szaf biurowych, które można odpowiednio dostosować do wymagań biura w taki sposób, aby czuć się komfortowo w miejscu pracy.

Jak wybrać szafę biurową?

Wybierając szafę, należy przede wszystkim mieć na względzie cele, którym ma ona służyć oraz cechy i rodzaj pomieszczenia, gdzie będzie się znajdować. Szafy powinny być jak najbardziej funkcjonalne. Inne będą więc propozycje dla dużych i małych powierzchni biurowych.

Oferujemy wiele rozwiązań

Bardzo praktycznym modelem jest szafa aktowa ze skrzydłowymi drzwiami. Umożliwia ona przechowywanie dokumentacji oraz innych materiałów, chroniąc je przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli nie chcemy, by do dokumentów miały dostęp osoby niepowołane, warto zdecydować się na model zamykany na klucz. Jeśli istnieje potrzeba częstego korzystania z dokumentów, warto wybrać regał. Jego otwarta formuła ułatwia dostęp do przechowywanych materiałów. Co więcej, regał jest też korzystny pod względem ceny, która jest niższa niż w przypadku tradycyjnej szafy. Wadą tego rozwiązania jest jednak szybkie kurzenie się zawartości regałowych półek.

Szafy do dużego biura

Przy aranżowaniu niewielkich pomieszczeń, doskonale sprawdzą się szafy z przesuwanymi drzwiami oraz szafy żaluzjowe. Oszczędzają one miejsce, przy jednoczesnym dawaniu łatwego dostępu do przechowywanej w nich zawartości. W przypadku biur, w których prowadzone są rejestry, odpowiednie będą szafy kartotekowe, znacznie usprawniające segregowanie dokumentów.

Bogata oferta szaf biurowych

W naszej ofercie znajdą Państwo moduły, na które składają się szafy aktowe, kartotekowe, narożnikowe, regały, a także szafy ubraniowe (np. J_System). W zależności od potrzeb, można zdecydować się na drzwi pełne, szklane bądź żaluzjowe (np. MDD). Oferujemy też szafy nadstawne (np. Yet) oraz meble uzupełniające w wielu opcjach i rozmiarach, np. kontenery (np. MDD). Różnorodność mebli, ich funkcjonalność oraz wielorakie możliwości tworzenia indywidualnych kompozycji sprawiają, że odpowiadają one potrzebom biur o różnym profilu działalności, jak i metrażu. Elegancka i nowoczesna stylistyka mebli sprawia, że są one nie tylko użyteczne, ale także stanowią ozdobę wnętrza. Czynią je komfortowym i przyjaznym, zarówno w odczuciu pracowników, jak i klientów biura.


Wrocław to miasto, w którym znajdziecie Państwo naszą siedzibę. Zapraszamy!

Facebook-color Created with Sketch.