Wczytuję dane...
KOMFORT I WYDAJNOŚĆ

Współczesny świat żyje w ciągłym ruchu. Ciągłe zmiany generują potrzebę dostosowania się do jego rytmu. System totalny jest odpowiedzią na te zapotrzebowanie. Stanowiska pracy indywidualnej, zespołowej, mobilne ścianki, pozwalające na łatwą rearanżację przestrzeni, spersonalizowane akcesoria - te wszystkie elementy tworzą kolekcję, która pozwoli dostosować biuro do Twoich potrzeb i sprawi, że praca w nim będzie przyjemna, i efektywna.
 

  • SYSTEM

Stanowisko pracy to nie tylko biurko. To zespół elementów, które tworząc całość, dają pracownikowi możliwość znalezienia się w miejscu komfortowym.
Każdy rodzaj pracy wymaga odmiennych narzędzi, aby móc dzięki nim łatwo i efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

  • PRACA INDYWIDUALNA

Gdy pracujemy indywidualnie nad swoimi zadaniami, potrzebujemy spokoju i możliwości skupienia myśli. Odpowiednie warunki potrafią stworzyć tapicerowane ścianki działowe, panele akustyczne, czy nawet kontenery dostawne, którą tworzą funkcjonalną i estetyczną przegrodę.
 

  • PRACA ZESPOŁOWA 

Praca zespołowa to skupienie odrębnych jednostek w grupie, która wspólnie dąży do osiągnięcia zamierzonych celów. Aby ułatwić im to zadanie powstał system, umożliwiający swobodną wymianę informacji i myśli. Daje on rozwiazania, dzięki którym można w mniej lub bardziej nieformalnej atmosferze stworzyć niebanalne idee. Miękkie, niskie pufy dają możliwość szybkiego, krótkiego spotkania a wielostanowiskowe miejsca pracy pozwalają na wykonywanie indywidualnych obowiązków i jednoczesne dzielenie się pomysłami z resztą zespołu.
 

  • PRACA Z KLIENTEM

W pracy z klientem ważne jest, aby obie ze stron czuły się komfortowo. W przyjaznych warunkach, mogą stworzyć się pozytywne relacje, dające możliwość długofalowej współpracy. Unikalne rozwiązania do sal konferencyjnych czy stanowiska do wspólnych rozmów o intrygującej estetyce to elementy, które tworzą przyjemne i funkcjonalne wnętrza.

 

Facebook-color Created with Sketch.