Wczytuję dane...

MEBLE BIUROWE

Rozwiązania dla dużych i małych biur

BiuroKoncept proponuje rozwiązania dla dużych i małych powierzchni biurowych. Firmowa przestrzeń może być funkcjonalna i nowoczesna, niezależnie od metrażu. W naszej ofercie posiadamy różnorodne zestawy mebli biurowych, które zadowolą gusta najbardziej wymagających przełożonych i pracowników.

Szczególnie polecamy:

- Kolekcje mebli

Nasze meble systemowe (np. Easy Space, Primo Space, YAN) pozwalają na spójną i całościową aranżację przestrzeni pracowniczych i gabinetów. Kompaktowe i bardzo ustawne, dają możliwość jak najbardziej optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, dzięki czemu świetnie pasują również do niewielkich biur. Zaletą tego typu rozwiązań jest też ich cena - z racji swej kompleksowości są dość tanie.

- Biurka

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju biurek dostępnych zarówno w formie całych systemów mebli, jak i osobno. Na szczególną uwagę zasługują ekskluzywne biurka elektrycznie regulowane, dające możliwość szybkiego i łatwego aranżowania miejsca pracy w zależności od potrzeb użytkowników. W naszej ofercie znajdą Państwo biurka proste i klasyczne (np. z linii OGI Q, Simplic, G4) oraz na płozach (np. Play&Work).

- Stoły i stoliki

Proponujemy stoły o różnej wielkości i kształtach, doskonale komponujące się z aranżacja całego biura.

- Szafy i szafki zamykane na klucz

Wielość modeli, jaką oferujemy, pozwala na idealne dopasowanie do danego wnętrza wielofunkcyjnych szaf i szafek (np. z tapicerowanym siedziskiem Play&Work). Szafki zamykane na klucz stanowią komfortowe rozwiązanie w biurach typu "open space".

- Fotele i krzesła biurowe

Oferujemy bogaty asortyment obrotowych foteli i krzeseł biurowych o rozmaitym wzornictwie.

 

Dzięki bogatej ofercie kolorów i tekstur, a także możliwości wykorzystania np. ścian akustycznych, z naszymi rozwiązaniami stworzenie biura marzeń jest w zasięgu ręki.


Najwyższa jakość usług i zadowolenie klienta

Najwyższa jakość proponowanych produktów sprawia, że zaufały nam już tysiące klientów w Polsce i zagranicą. Ponieważ oferujemy meble od producenta, wyróżniają także konkurencyjne ceny.

Wrocław to miasto, w którym znajdziecie Państwo naszą siedzibę. Zapraszamy!

Facebook-color Created with Sketch.