Wczytuję dane...

MEBLE RECEPCYJNE

Atrakcyjna recepcja

Hol wejściowy to jeden z najważniejszych elementów budujących wizerunek firmy. Na podstawie pierwszych wrażeń klient może zbudować opinię, która zaważy na jego późniejszych decyzjach.

Im bardziej zadbamy o tę przestrzeń i sprawimy że goście będą czuli się komfortowo tym bardziej wpłynie to na rezultat ich wizyty.

Jak wyposażyć recepcję?

W BiuroKoncept funkcjonalnie i estetycznie dobieramy wyposażenie recepcji aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klienta. Zwracamy uwagę aby każdy element recepcyjny współgrał z kolorystyką i wystrojem firmy.

Lada recepcyjna

Oferujemy nowoczesne lady recepcyjne odznaczające się wysoką jakością i bogatą konfiguracją modułów. W naszej ofercie dostępne są elementy wysokie, niskie, proste jak i łukowe, dzięki którym wygodnie i praktycznie zaprojektujemy każdą przestrzeń. Polecamy popularne w ostatnim czasie wzory nawiązujące do natury np.: ORGANIC lub nowoczesne połączenie linii geometrycznych i oświetlenia LED np. ZIG-ZAG.

Sofy i siedziska recepcyjne

Wygodna przestrzeń w recepcji to ukłon w stronę klienta, który w komfortowych warunkach będzie mógł spędzić czas oczekiwania.

Dzięki zarówno klasycznemu jak i nowoczesnemu wzornictwu oferowanych modeli jesteśmy w stanie zaprojektować każde wnętrze  a odpowiedni dobór materiałów i kolorów dopełni jego indywidualny charakter.

Nowoczesne lub klasyczne wzornictwo prezentowanych modeli pozwala na indywidualne zaprojektowanie każdego wnętrza. Poprzez wybór odpowiedniego rodzaju tapicerki każde wnętrze posiadać będzie unikatowy i niepowtarzalny charakter.

Stoliki recepcyjne

Uzupełnieniem siedzisk do recepcji i poczekalni są stoliki do recepcji. Dla wygody naszych gości powinny one znajdować się w recepcji choćby dla umieszczenia prasy czy podania napojów.

Akcesoria do recepcji

Oferujemy dodatkowe wyposażenie w formie wieszaków. Nowoczesnym wzornictwem wyróżniają się stojące wieszaki Seven. Dostępna jest również linia wieszaków klasycznych

Szafy do recepcji.

W obszarze recepcji nie możemy pominąć również mebli do przechowywania dokumentów. Zalecamy stosowanie niskich lub wysokich szaf z elementami ozdobnymi jak np. kolorowe fronty szklane systemu szaf i regałów MDD. Jeśli w wykończeniu wprowadzimy kolor firmowy to odpowiednio zaprojektowane meble w połączeniu z ladą recepcyjną nadają oryginalny charakter.
Niektórzy klienci umieszczają w recepcji przeszklone witryny do prezentacji nagród zdobytych przez firmę.

Wrocław to miasto, w którym znajdziecie Państwo naszą siedzibę. Zapraszamy!

Facebook-color Created with Sketch.