Wczytuję dane...

PROFIm

PROFIm to jeden z czołowych producentów na rynku siedzisk biurowych. Firma powstała w 1991 roku i od początku działalności starano się stworzyć wyrazistą markę dla oferowanych produktów. Krzesła i fotele produkowane w fabryce wyróżnia rozpoznawalny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość.

Nasza oferta to wszechstronna baza produktów przeznaczonych do biur i innych pomieszczeń takich jak recepcje, poczekalnie, sale konferencyjne czy audytoryjne.

PROFIm to zgrana grupa ludzi, których ambicją jest bycie najlepszym. Naszym celem jest tworzyć produkty wyróżniające się na rynku. Każdy dzień jest dla nas wyzwaniem, a udoskonalając ofertę wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Nasze wyroby produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami, czego potwierdzeniem jest uzyskany przez nas certyfikat jakości ISO 9001:2008.

 Obecnie w firmie zatrudnionych jest 1160 osób, a łączna produkcja wynosi ponad 70 tysięcy krzeseł miesięcznie.

Nasze fotele i krzesła od lat obecne są na międzynarodowych targach i wystawach, takich jak Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz Orgatec w Kolonii, Office Life w Pradze czy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane i wyróżnianie w prestiżowych konkursach, m.in. Dobry Wzór, Wzór Roku, Produkt Roku, Diament Meblarstwa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Facebook-color Created with Sketch.