Wczytuję dane...

Meble HoReCa - jakie wybrać?

Wszyscy właściciele hoteli, restauracji i innych placówek użytkowych wiedzą doskonale, jak trudno jest urządzić przestrzeń przeznaczoną dla klientów. Od wystroju i wyposażenia często zależy ich samopoczucie, a w efekcie powodzenie firmy na rynku. Zadowolony klient chętnie do nas wróci lub poleci miejscówkę swoim znajomym. Do urządzania przestrzeni komercyjnych przydają się specjalne meble HoReCa, które przystosowane są do hoteli czy restauracji. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie? Przeczytaj ten artykuł!

Wysoka jakość to podstawa

Kanapy, fotele i inne elementy wyposażenia znajdujące się w placówkach komercyjnych wystawione są na dużo większą eksploatację niż w domach prywatnych. Każdego dnia korzysta z nich wielu gości, którzy czasami spędzają na nich długie godziny. To oznacza, że przy wyborze mebli HoReCa należy kierować się przede wszystkim wysoką jakością. Warto zwrócić się do producentów oferujących tego rodzaju przedmioty. Do ich wykonania wykorzystywane są wytrzymałe materiały, które nie ulegną przetarciu czy odkształceniu — dzięki temu nie będziesz musiał często wymieniać kanap, foteli czy innych przedmiotów.

Wygoda również jest ważna

Dobrze jest też zadbać o to, by goście czuli się komfortowo podczas korzystania z mebli HoReCa. Jeśli chcesz się upewnić, że są wygodne, możesz wypróbować je samemu. W tym celu warto poprosić też osoby o innej wadze i wzroście - pamiętaj, że Twoją placówkę będą odwiedzać ludzie różniący się gabarytami. Każdy z nich powinien czuć się u Ciebie świetnie!

Dostosuj je do siebie

Meble HoReCa mają być nie tylko wygodne czy funkcjonalne. To również część wystroju, dzięki któremu Twoja firma wyróżni się na tle pozostałych. Dobrze jest wybrać ich kolor i kształt tak, by dopasowały się do innych elementów wyposażenia oraz stworzyły niepowtarzalny klimat, do którego klienci będą regularnie wracać.

Przy wyborze warto też wziąć pod uwagę rodzaj placówki, do której trafią te elementy — inne wyposażenie kupisz do eleganckiej restauracji, trzygwiazdkowego hotelu czy przytulnej kawiarni, którą często odwiedzają młodzi ludzie.

Facebook-color Created with Sketch.