Wczytuję dane...

Recepcja w hotelu, biurze, placówce medycznej czy banku

Instytucje publiczne to miejsca, które codziennie odwiedzają klienci w niezliczonej liczbie. Warto zatem, by prezentowane wnętrza były nienaganne nie tylko pod względem architektonicznym, ale też wyposażeniowym. W naszym asortymencie znajdą Państwo meble, które idealnie sprawdzą się w biurze, recepcji hotelowej, placówce medycznej czy w banku.

Wygodne i oryginalne meble biurowe

Przestrzeń biurowa wcale nie musi być nudna. Wystarczy wybrać odpowiednie meble biurowe, które sprawią, że pracownicy zyskają komfortowe warunki pracy. Przy wyborze tego typu elementów wyposażenia z pewnością należy się kierować jakością wykonania. Nasze meble powstają z wyselekcjonowanych materiałów, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym osobom. Wśród produktów dostępnych w naszym asortymencie znaleźć można biurka z możliwością regulacji, ergonomiczne fotele, a także meble systemowe, które pozwalają na aranżację przestrzeni co do centymetra. Osoby, które całe dnie spędzają przed biurkiem, często zmagają się z bólem kręgosłupa. Zaradzić temu mogą nasze fotele elektrycznie regulowane, które dopasują się do sylwetki użytkownika.

Meble recepcyjne

Recepcja czy hol to jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc każdego biura, siedziby banku czy hotelu. Przestrzeń tę należy urządzić w odpowiedni sposób, by była nie tylko funkcjonalna, ale też stanowiła wizytówkę danego miejsca. Niewątpliwie najważniejszym elementem jest lada recepcyjna, przy której toczy się całe życie danego obiektu. To tam wita się gości hotelowych, odbiera telefony, przyjmuje pacjentów do rejestracji czy wysyła i odbiera korespondencję. Nasza propozycja lad charakteryzuje się opływowymi kształtami, jednak w sprzedaży posiadamy też tradycyjne modele z ostrymi wykończeniami. Niewątpliwie jest to elegancki i wyszukany element wystroju siedziby banku czy placówki medycznej. Dodatkowym atutem są podświetlane elementy liniowe. Aby zapewnić gościom wygodę podczas oczekiwania na wizytę lub spotkanie, warto wyposażyć pomieszczenia w komfortowe sofy, fotele i inne siedziska. Doskonałe wzornictwo i wysokiej jakości materiały zapewnią odpowiednie zaaranżowanie każdej powierzchni.

Facebook-color Created with Sketch.