Wczytuję dane...
Biurokoncept - Aranżacje biur i Meble biurowe

Przestrzeń, w której pracujesz ma znaczenie. Biuro to coś więcej niż tylko pomieszczenie. To miejsce, w którym tworzysz, komunikujesz się, wyznaczasz cele, negocjujesz, kreujesz i oceniasz.

Projektowanie powierzchni biurowych

Projektujemy Twoje środowisko pracy po to, aby było więcej niż tylko wygodne. Tworzymy przestrzenie biurowe, które zwiększają wydajność, zachęcają do współpracy i pozwalają na koncentrację. Nasze meble biurowe charakteryzują się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem. Współpracujemy bezpośrednio z klientami, architektami i kontrahentami, realizując aranżację małych biur, jak i projektując duże obiekty.

Zapraszamy do kontaktu!

 
*pola obowiązkowe

krzesła i meble biurowe

Stylowe i nowoczesne wyposażenie biur

Jesteśmy firmą, która kompleksowo wyposaża biurowe wnętrza m.in. w fotele, krzesła, meble gabinetowe i stoły konferencyjne. Indywidualne podejście do każdego projektu idzie w parze z bezkompromisową obsługą. Meble z Biurokoncept to sposób na nowoczesne otoczenie, które poprawi Twoją produktywność, interakcję i wzajemną komunikację ze współpracownikami.

wyposażenie biur wrocław
projekt powierzchni biurowej

Funkcjonalność w stylowej formie

Zajmujemy się projektowaniem podstawowych przestrzeni biurowych, jak i ekskluzywnych gabinetów. Stworzymy dla Ciebie nowoczesną aranżację sali konferencyjnej, wyposażymy całe piętra w ergonomiczne i funkcjonalne meble. Przyjmujemy również zamówienia na stworzenie mebli na wymiar. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, jak i za granicą.


Zapraszamy do kontaktu!

BiuroKoncept meble i wnętrza biurowe

Meble Biurowe WROCŁAW - Biurokoncept producent i dystrybutor mebli biurowych


Wrocławski Park Biznesu
Budynek 3B, Piętro 1,
ul. Bierutowska 57-59,
51-317 Wrocław

Dział Sprzedaży
kom. +48 695 545 621 / @: info@biurokoncept.pl


Wyświetl większą mapę


Facebook-color Created with Sketch.