Wczytuję dane...
FAN 10R CHROMFAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego. Model FAN jest nowoczesnym fotelem...
FOTEL OBROTOWY FAN 10R CHROM
FOTEL OBROTOWY FAN 10R CHROM
FOTEL OBROTOWY FAN 10R CHROM
FOTEL OBROTOWY FAN 10R CHROM
FOTEL OBROTOWY FAN 10R CHROM
FOTEL OBROTOWY FAN 10R CHROM
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

FAN 10R CHROM

FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego.
Model FAN jest nowoczesnym fotelem, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny. Jest to siedzisko uniwersalne do szerokiego zastosowania w segmencie właściwie z pogranicza biura i przestrzeni domowej – zarówno do open space’sów, sal konferencyjnych, poczekalni i recepcji w instytucjach publicznych typu urzędy, banki, zakłady ubezpieczeń jak i do mieszkań i prywatnych małych biur (Home Office).
Kubełek wykonany jest w technologii pianek wylewanych, co pozwala wykorzystać wieloletnie doświadczenie i wiedzę producenta. To gwarantuje najwyższą jakość proponowanych modeli. Fotel występuje w dwóch wariantach: w wersji obrotowej oraz w wersji konferencyjnej na nogach.

● Cena dotyczy Fotela Obrotowego z okrągłą bazą - FAN 10R CHROM  w tkaninie z 1-wszej grupy cenowej (eco, evo, next lub tecna).
Amortyzator z pamięcią powrotu, bez regulacji wysokości.
Baza chrom.

WYMIARY
wysokość:      860 mm
szerokość:     680 mm
głębokość:     605 mm

BAZA
Podstawa okrągła metalowa w dwóch wariantach kolorystycznych:

- metalik (lakierowana proszkowo)
- chrom (polerowane aluminium).

AMORTYZATOR
Amortyzator z pamięcią powrotu, bez regulacji wysokości. Obudowa amortyzatora metalik lub chrom.

r
 
● KUBEŁEK
Oparcie i siedzisko stanowią integralną całość - stelaż metalowy zalewany w formie pianką o precyzyjnie dobranych parametrach. Całość tapicerowana skórą lub tkaniną. Kształt kubełka podkreślony jest kontrastowymi przeszyciami.

● TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornika
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621 lub na e-maila: info@biurokoncept.pl