Wczytuję dane...
FAN 10H CHROM   FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego. Model FAN jest nowoczesnym fot...
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
FOTEL FAN 10H CHROM
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

FAN 10H CHROM  FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego.
Model FAN jest nowoczesnym fotelem, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny. Jest to siedzisko uniwersalne do szerokiego zastosowania w segmencie właściwie z pogranicza biura i przestrzeni domowej – zarówno do open space’sów, sal konferencyjnych, poczekalni i recepcji w instytucjach publicznych typu urzędy, banki, zakłady ubezpieczeń jak i do mieszkań i prywatnych małych biur (Home Office).
Kubełek wykonany jest w technologii pianek wylewanych, co pozwala wykorzystać wieloletnie doświadczenie i wiedzę producenta. To gwarantuje najwyższą jakość proponowanych modeli. Fotel występuje w dwóch wariantach: w wersji obrotowej oraz w wersji konferencyjnej na nogach. WYMIARY
wysokość:      865 mm

szerokość:     680 mm
głębokość:     585 mm

BAZA
W czterech wariantach kolorystycznych:

- czarny -
- metalik (lakierowana proszkowo),
- chrom (chrom błyszczący) - model prezentowany,
- chrom (chrom satynowany).

STOPKI

Stopki wykonane z tworzywa. Zawsze czarne.

● KUBEŁEK
Oparcie i siedzisko stanowią integralną całość - stelaż metalowy zalewany w formie pianką o precyzyjnie dobranych parametrach. Całość tapicerowana skórą lub tkaniną. Kształt kubełka podkreślony jest kontrastowymi przeszyciami.

● TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornika

Dostępne również:
● FAN 10H METALIC Fotel Konferencyjny - baza nogi metalic
● FAN 10H CZARNE Fotel Konferencyjny - baza nogi czarne
● FAN 10HS Fotel Konferencyjny OBROTOWY


● W rodzinie foteli FAN dostępne są również:  fotel na kółkach, fotel konferencyjny na bazie okrągłej, fotel na płozie, sofa dwuosobowa na płozie (zobacz zdjęcie).


Zobacz wszystkie produkty z kategorii: KRZESŁA KONFERENCYJNEFacebook-color Created with Sketch.