Wczytuję dane...
FAN 10V METALIC   FAN to wyjątkowa sofa dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy model może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego. Jest to siedzisko uniwersalne do sz...
FOTEL NA PŁOZACH FAN 10V METALIC
FOTEL NA PŁOZACH FAN 10V METALIC
FOTEL NA PŁOZACH FAN 10V METALIC
FOTEL NA PŁOZACH FAN 10V METALIC
FOTEL NA PŁOZACH FAN 10V METALIC
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

FAN 10V METALIC  FAN to wyjątkowa sofa dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy model może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego.
Jest to siedzisko uniwersalne do szerokiego zastosowania w segmencie właściwie z pogranicza biura i przestrzeni domowej – zarówno do open space’sów, sal konferencyjnych, poczekalni i recepcji w instytucjach publicznych typu urzędy, banki, zakłady ubezpieczeń jak i do mieszkań i prywatnych małych biur (Home Office).
Kubełek wykonany jest w technologii pianek wylewanych, co pozwala wykorzystać wieloletnie doświadczenie i wiedzę producenta. To gwarantuje najwyższą jakość proponowanych modeli.WYMIARY
wysokość:        855 mm

szerokość:       680 mm
głębokość:       630 mm

BAZA
W czterech wariantach kolorystycznych:

- czarny
- metalik (lakierowana proszkowo),

- chrom (chrom błyszczący)
- chrom (chrom satynowany) -
model prezentowany,


STOPKI

Stopki wykonane z tworzywa. Zawsze czarne.

● KUBEŁEK
Oparcie i siedzisko stanowią integralną całość - stelaż metalowy zalewany w formie pianką o precyzyjnie dobranych parametrach. Całość tapicerowana skórą lub tkaniną. Kształt kubełka podkreślony jest kontrastowymi przeszyciami.

● TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornika.

Dostępne również:
● FAN 10V CHROM Fotel konferencyjny - baza płoza chrom
● FAN 10V CZARNY Fotel konferencyjny - baza płoza czarna
● W rodzinie foteli FAN dostępne są również:  fotel na kółkach, fotel konferencyjny na nogach oraz na bazie okrągłej, sofa dwuosobowa na płozie.

Zobacz wszystkie proukty z kategorii: KRZESŁA KONFERENCYJNE

Facebook-color Created with Sketch.