Wczytuję dane...
KRZESŁO KONFERENCYJNE NA PŁOZACH ARCA 21V CZARNY Wszystkie elementy krzesła wykonano z surowców najwyższej klasy. Dzięki możliwości różnych kombinacji wzorów, faktur oraz rodzajów obić tapicerskich z dużą swobodą można dostosować to komfortowe i estetyczne krzesło do każdego wnętrza. ● Cena dotyczy Krzesła Konferencyjnego ARCA 21V CZARNY siedzisko i oparcie tapicerowane.Krzesło na płozie czarne...
KRZESŁO KONFERENCYJNE NA PŁOZACH ARCA 21V CZARNY
KRZESŁO KONFERENCYJNE NA PŁOZACH ARCA 21V CZARNY
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

KRZESŁO KONFERENCYJNE NA PŁOZACH ARCA 21V CZARNY


Wszystkie elementy krzesła wykonano z surowców najwyższej klasy. Dzięki możliwości różnych kombinacji wzorów, faktur oraz rodzajów obić tapicerskich z dużą swobodą można dostosować to komfortowe i estetyczne krzesło do każdego wnętrza.● Cena dotyczy Krzesła Konferencyjnego ARCA 21V CZARNY siedzisko i oparcie tapicerowane.
Krzesło na płozie czarnej.


WYMIARY
wysokość całkowita:           910 mm

szerokość całkowita:          570 mm
głębokość całkowita:          550mm
wysokość siedziska:           495 mm
szerokość siedziska:          455 mm
głębokość siedziska:          435 mm


STELAŻ
Stelaż - płoza, niesztaplowana w kolorach:
czarny
metalik
chrom


SIEDZISKO I OPARCIE
Wykonane ze sklejki drzewa liściastego, wyściełane integralną pianką poliuretanową (PU), wykonaną w technologii wtryskowej, gwarantującą wysoką odporność na zgniatanie oraz maksymalny komfort siedzenia.
Oparcie całe tapicerowane z wewnętrznym plastikiem. Plastik wewnętrzny jest elementem elastycznym, dostosowującym się do ruchów siedzącego, wyklejony wylewaną w formie pianką.


KOLORYSTYKA I TAPICERKA

Tkaniny i kolory plastików wg. wzornika(Pełny cennik i katalog dostępny u doradcy:  info@biurokoncept.pl;  tel: 62-78-20-526 lub 695-545-621)

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie
Po indywidualną aranzację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621