Wczytuję dane...
FAN 10H CHROM   FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego. Model FAN jest nowoczesnym f...
FOTEL FAN
FOTELE FAN
FOTEL FAN
FOTEL FAN
FOTEL FAN
FOTELE FAN
FOTELE FAN
WYMIARY
FOTELE FAN
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

FAN 10H CHROM  FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego.
Model FAN jest nowoczesnym fotelem, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny. Jest to siedzisko uniwersalne do szerokiego zastosowania w segmencie właściwie z pogranicza biura i przestrzeni domowej – zarówno do open space’sów, sal konferencyjnych, poczekalni i recepcji w instytucjach publicznych typu urzędy, banki, zakłady ubezpieczeń jak i do mieszkań i prywatnych małych biur (Home Office).
Kubełek wykonany jest w technologii pianek wylewanych, co pozwala wykorzystać wieloletnie doświadczenie i wiedzę producenta. To gwarantuje najwyższą jakość proponowanych modeli. Fotel występuje w dwóch wariantach: w wersji obrotowej oraz w wersji konferencyjnej na nogach.

● Cena dotyczy Fotela Konferencyjnego na nogach - FAN 10H CHROM  w tkaninie z 1-wszej grupy cenowej (eco, evo, next lub tecna).
Baza chrom.

WYMIARY
wysokość:      865 mm

szerokość:     680 mm
głębokość:     585 mm

BAZA
W czterech wariantach kolorystycznych:

- czarny 
- metalik (lakierowana proszkowo),
- chrom (chrom błyszczący) - model prezentowany,
- chrom (chrom satynowany).

STOPKI

Stopki wykonane z tworzywa. Zawsze czarne.

● KUBEŁEK
Oparcie i siedzisko stanowią integralną całość - stelaż metalowy zalewany w formie pianką o precyzyjnie dobranych parametrach. Całość tapicerowana skórą lub tkaniną. Kształt kubełka podkreślony jest kontrastowymi przeszyciami.

● TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornika.
Dostępne również:
● FAN 10H METALIC Fotel Konferencyjny - baza nogi metalic
● FAN 10H CZARNE Fotel Konferencyjny - baza nogi czarne
● FAN 10HS Fotel Konferencyjny OBROTOWY - DOPŁATA  + 43 PLN


● W rodzinie foteli FAN dostępne są również:  fotel na kółkach, fotel konferencyjny na bazie okrągłej, fotel na płozie, sofa dwuosobowa na płozie (zobacz zdjęcie).Zobacz wszystkie produkty z kategorii: SOFY I SIEDZISKA RECEPCYJNEFacebook-color Created with Sketch.