Wczytuję dane...
FAN 10R CHROM  FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego. Model FAN jest nowoczesnym fotel...
FOTEL FAN 10R CHROM - KUBEŁEK
FOTEL FAN 10R CHROM - KUBEŁEK
FOTEL FAN 10R CHROM - KUBEŁEK
FOTEL FAN 10R CHROM - KUBEŁEK
FOTEL FAN 10R CHROM - KUBEŁEK
FOTEL FAN 10R CHROM - KUBEŁEK
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

FAN 10R CHROM

  FAN to wyjątkowy fotel dla poszukujących niebanalnych mebli do wnętrz o wyrazistym charakterze. Cechą wyróżniającą fotela jest elegancki kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Każdy fotel może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego.
Model FAN jest nowoczesnym fotelem, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny. Jest to siedzisko uniwersalne do szerokiego zastosowania w segmencie właściwie z pogranicza biura i przestrzeni domowej – zarówno do open space’sów, sal konferencyjnych, poczekalni i recepcji w instytucjach publicznych typu urzędy, banki, zakłady ubezpieczeń jak i do mieszkań i prywatnych małych biur (Home Office).
Kubełek wykonany jest w technologii pianek wylewanych, co pozwala wykorzystać wieloletnie doświadczenie i wiedzę producenta. To gwarantuje najwyższą jakość proponowanych modeli. Fotel występuje w dwóch wariantach: w wersji obrotowej oraz w wersji konferencyjnej na nogach.

● Cena dotyczy Fotela Obrotowego z okrągłą bazą - FAN 10R CHROM  w tkaninie z 1-wszej grupy cenowej (eco, evo, next lub tecna).
Amortyzator z pamięcią powrotu, bez regulacji wysokości.
Baza chrom.

WYMIARY
wysokość:      860 mm
szerokość:     680 mm
głębokość:     605 mm

BAZA
Podstawa okrągła metalowa w dwóch wariantach kolorystycznych:

- metalik (lakierowana proszkowo)
- chrom (polerowane aluminium).

AMORTYZATOR
Amortyzator z pamięcią powrotu, bez regulacji wysokości. Obudowa amortyzatora metalik lub chrom.

r
 
● KUBEŁEK
Oparcie i siedzisko stanowią integralną całość - stelaż metalowy zalewany w formie pianką o precyzyjnie dobranych parametrach. Całość tapicerowana skórą lub tkaniną. Kształt kubełka podkreślony jest kontrastowymi przeszyciami.

● TAPICERKA
Tkaniny i kolory wg. wzornika.


Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.
Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621 lub na e-maila: info@biurokoncept.pl