Wczytuję dane...
Kolekcja Selva to odpowiedź na potrzebę większego komfortu pracy poprzez poprawienie warunków akustycznych w przestrzeni biurowej typu open space. System akustyczny SELVA tworzą trzy kolekcje o różnym przeznaczeniu: Selva FREE - ekrany wolnostojące,
PANELE NAŚCIENNE PROSTOKĄTNE SELVA
PANELE NAŚCIENNE PROSTOKĄTNE SELVA
PANELE NAŚCIENNE PROSTOKĄTNE SELVA
PANELE NAŚCIENNE PROSTOKĄTNE SELVA
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

Panele naścienne Selva WALL:
 
  • najlepsza z możliwych klas pochłaniania dźwięku: klasa A
​pozytywne efekty testów zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności pochłanianiu dźwięku zgodnie z normą PN ISO 354:2005 oraz normą ISO 11654. Badania przeprowadzone w komorze pogłosowej Laboratorium Akustyki Technicznej w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie.
 
  • bezpieczeństwo pożarowe
panele Selva przeszły pozytywnie badania trudnopalności na klasę P-b + P-c zgodnie z normą DIN 66084:2003-07 potwierdzone certyfikatem TÜV GS nadawanym przez akredytowane laboratorium testujące TÜV Thüringen.
 
  • różne kształty i wymiary
panele Selwa Wall występują w trzech kształtach: prostokątnym, kwadratowym i okrągłym dostępnych w killu wymiarach.
 
  • szeroka kolekcja tkanin
do wyboru aż 9 specjalnie wyselekcjonowanych tkanin o szerokiej gamie kolorystycznej umożliwiających tworzenie ciekawych kompozycji naściennych, stanowiących element dekoracyjny przestrzeni.
 
  • łatwy montaż
panele montowane są na szynach montażowych, z możliwość zamontowania na trzech róznych poziomach co umożliwia zmiany kompozycji w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań.

BUDOWA PANELI

Panel wykonany jest na bazie solidnej drewnianej ramy dodatkowo wzmocnionej płytą oklejoną strukturą włóknistą o wysokich właściwaściach akustycznych, tapicerowany tkaniną

Do wybory są trzy kształty paneli: prostokątne, kwadratowe i okrągłe.

Panele montowane są do ściany za pomocą szyn montażowych. Łatwy sposób montażu umożliwia zmiany wysokości zawieszenia paneli w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań. 
możliwość komponowania różnych układów 
WYMIARY : 
wysokość 1800/2400/2700
kładów 

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.

Możliwość dostawy i instalacji – koszt wyceniany indywidualnie

Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621