Wczytuję dane...
KRZESŁO BALTIC SOFT DUO Krzesło kubełkowe otula użytkownika zapewniając komfortową pozycję przez długi czas. Siedzisko wykonane z tworzywa gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Solidna podstawa zapewnia stabilność podczas użytkowania. Krzesło Baltic to materiały, które z łatwością można poddać recyklingowi. Zintegrowane podłokietniki zwiększają komfort użytkowania. Poczucie przytulności potę...
BALTIC SOFT DUO
BALTIC SOFT DUO
BALTIC SOFT DUO
BALTIC SOFT DUO
BALTIC SOFT DUO
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

KRZESŁO BALTIC SOFT DUO

Krzesło kubełkowe otula użytkownika zapewniając komfortową pozycję przez długi czas. Siedzisko wykonane z tworzywa gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Solidna podstawa zapewnia stabilność podczas użytkowania.

Krzesło Baltic to materiały, które z łatwością można poddać recyklingowi. Zintegrowane podłokietniki zwiększają komfort użytkowania. Poczucie przytulności potęguje delikatna poducha z marszczeniem która obszyta jest najwyższej jakości tkaninami, z czego niektóre podchodzą z recyklingu towarów post-konsumenckich. Tradycyjna podstawa drewniana wykonana z bukowiny sprawdza się przede wszystkim w kuchniach, jadalniach czy restauracjachKonstrukcja:

-Podstawa metalowa malowana proszkowo. Siedzisko jest obrotowe, tapicerowane.

-Kółka do powierzchni miękkich/twardych lub podstawa na nóżkach 

-Podłokietniki są zintegrowane z siedziskiem.

-Miękka i wygodna poducha z marszczeniem.Zobacz wszystkie produkty z kategorii: KRZESŁA KONFERENCYJNE


Facebook-color Created with Sketch.