Wczytuję dane...
KRZESŁO BALTIC BASIC Krzesło, które spełnia oczekiwania użytkownika. Projektując krzesło Baltic, Krystianowi Kowalskiemu przyświecała idea stworzenia krzesła wielopokoleniowego o różnych zastosowaniach. Jego starania doprowadziły do wykreowania formy o niezwykłej zdolności przystosowywania się, co przekłada się na pozytywne wrażenia niezależnie od sposobu użytkowania. Tradycyjna czworonożn...
BALTIC BASIC
BALTIC BASIC
BALTIC BASIC
BALTIC BASIC
BALTIC BASIC
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

KRZESŁO BALTIC BASIC

Krzesło, które spełnia oczekiwania użytkownika. Projektując krzesło Baltic, Krystianowi Kowalskiemu przyświecała idea stworzenia krzesła wielopokoleniowego o różnych zastosowaniach. Jego starania doprowadziły do wykreowania formy o niezwykłej zdolności przystosowywania się, co przekłada się na pozytywne wrażenia niezależnie od sposobu użytkowania.

Tradycyjna czworonożna podstawa pozwala na użycie krzesła Baltic w aranżacjach niezależnie od ich wiodącego stylu. Nadaję się zarówno jako krzesło do jadalni, czy salonu ale również do sali konferencyjnej lub poczekalni.

Materiały wykorzystane do produkcji krzesła Baltic pozwalają na utrzymanie krzesła w dobrym stanie przez cały okres użytkowania.

Konstrukcja:

- Podstawa metalowa, malowana proszkowa, stopki tworzywowe.  

- Siedzisko z tworzywa.

- Podłokietniki zintegrowane z siedziskiem.

 


Zobacz wszystkie produkty z kategorii: KRZESŁA KONFERENCYJNE


Facebook-color Created with Sketch.