Wczytuję dane...
KRZESŁO PEEL Krzesła PEEL będą doskonałym wyborem dla biur, gabinetów domowych, recepcji, lobby lub kawiarni. Wraz z okrągłym stołem to propozycja dla spotkań w mniej formalnej atmosferze - tak pożądanej we współczesnych biurach i przestrzeniach publicznych. Wraz z biurkiem PEEL to opcja dla home office. Nazwa PEEL podkreśla formę płynną jak obierki i przypomina o możliwościach wykorzystania tego...
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
PEEL
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

KRZESŁO PEELKrzesła PEEL będą doskonałym wyborem dla biur, gabinetów domowych, recepcji, lobby lub kawiarni. Wraz z okrągłym stołem to propozycja dla spotkań w mniej formalnej atmosferze - tak pożądanej we współczesnych biurach i przestrzeniach publicznych. Wraz z biurkiem PEEL to opcja dla home office. Nazwa PEEL podkreśla formę płynną jak obierki i przypomina o możliwościach wykorzystania tego, co do tej pory uważane było za odpad. Bukowa sklejka siedziska wykonana w innowacyjnej technologii 3D z okleiną naturalną „reduce" oszczędnie wykorzystuje zasoby drewna. Dzięki specjalnej siateczce możliwe staje się ułożenie nawet najmniejszych skrawków naturalnego forniru. Charakterystyczny sinusoidalny stelaż stalowy podkreśla płynność formy i organiczne inspiracje. Dopełnieniem jest poduszka siedziska bez mocowania na stałe do szali krzesła, w każdym momencie użytkowania gotowa na zmianę.


Wymiary i opis techniczny:


Krzesła wykonane ze sklejki w innowacyjnej technologii 3D z okleiną naturalną reduce, oszczedzającą zasoby drewna.
Podstawa na sinusoidalnym stelażu stalowym malowanym proszkowo. Ascetyczna konstrukcja pozwala na rozłożenie produktów na części po okresie użytkowania i ich recykling.
Serię krzeseł uzupełniają fotele lounge, stoliki, biurko i stół.
Zobacz wszystkie produkty z kategorii: KRZESŁA BIUROWE

Facebook-color Created with Sketch.