Wczytuję dane...
NAKŁADKI PLEXI - SAFETY SOLUTIONS Nakładka na panele biurkowe i stanowiska workbench stanowiąca idealną ochronę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Produkt  nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Montaż bez użycia narzędzi, gotowa do użytku od razu po rozpakowaniu i usunięciu folii zabezpieczającej.Materiał:Transparentna płyta akrylowa ekstrudowana z pl...
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

NAKŁADKI PLEXI - SAFETY SOLUTIONS


Nakładka na panele biurkowe i stanowiska workbench stanowiąca idealną ochronę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Produkt  nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Montaż bez użycia narzędzi, gotowa do użytku od razu po rozpakowaniu i usunięciu folii zabezpieczającej.

Materiał:
Transparentna płyta akrylowa ekstrudowana z plexi PMMA o grubości 2 mm. Odporna na promienie UV, transparentna i wytrzymała. Produkt zabezpieczony obustronnie łatwą w demontażu folią. Bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Można ją łatwo poddawać recyklingowi. 

Czyszczenie:
Zalecamy czyszczenie ciepłą woda z mydłem i miękką ściereczką z mikrofibry. Profilaktycznie w celu uniknięcia przyciągania kurzu polecamy stosować środki antystatyczne, przeznaczone do tworzyw sztucznych.  Należy unikać gąbek, szorstkich szmatek oraz płynów na bazie alkoholu i środków do czyszczenia szkła, które mogą spowodować uszkodzenia powierzchni. Dodatkowo materiał PETG można dezynfekować środkami czyszczącymi na bazie alkoholów lub rozpuszczalników.
 

Panel pozostaje czysty i bezpieczny, jego kolor jest widoczny, a styl biura nie zmienia się.Zobacz wszystkie produkty z kategorii: EKRANY AKUSTYCZNE