Wczytuję dane...
PANELE PLEXI MOCOWANE DO BLATU - SAFETY SOLUTIONS Panele plexi mocowane do blatu biurek i stanowisk workbench, są idealną ochroną zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Panele mogą zostać użyte w wersji frontowej i bocznej ze stabilnym i solidnym uchwytem dostępnym w trzech opcjach kolorystycznych. Produkt nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Aby zamon...
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

PANELE PLEXI MOCOWANE DO BLATU - SAFETY SOLUTIONS


Panele plexi mocowane do blatu biurek i stanowisk workbench, są idealną ochroną zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Panele mogą zostać użyte w wersji frontowej i bocznej ze stabilnym i solidnym uchwytem dostępnym w trzech opcjach kolorystycznych. Produkt nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Aby zamontować panel należy dokręcić kluczem imbusowym (w zestawie) uchwyty do biurka, a następnie usunąć folię zabezpieczającą i wsunąć panel plexi w uchwyty.
 

Materiał:
Transparentna płyta akrylowa ekstrudowana z plexi PMMA o grubości 5 mm. Odporna na promienie UV, transparentna i wytrzymała. Produkt zabezpieczony obustronnie łatwą w demontażu folią. Bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Można ją łatwo poddać recyklingowi.
 

Czyszczenie:
Zalecamy czyszczenie ciepłą wodą z mydłem i miękką ściereczką z mikrofibry. Profilaktycznie w celu uniknięcia przyciągania kurzu polecamy stosować środki antystatyczne, przeznaczone do tworzyw sztucznych. Należy unikać gąbek, szorstkich szmatek oraz płynów na bazie alkoholu i środków do czyszczenia szkła, które mogą spowodować uszkodzenia powierzchni.
 

Tworzy bezpieczną przestrzeń pracy przy biurkach i stanowiskach workbench bez potrzeby użycia innych rodzajów paneli.Zobacz wszystkie produkty z kategorii: EKRANY AKUSTYCZNE