Wczytuję dane...
WOLNOSTOJĄCA ŚCIANKA PLEXI - SAFETY SOLUTIONS Wolnostojąca ścianka plexi stanowi idealną ochronę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Podstawa ścianki dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Produkt nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Aby zamontować ściankę należy po rozpakowaniu usunąć folię zabezpieczającą i przykręcić dwie stopy do konstrukcj...
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

WOLNOSTOJĄCA ŚCIANKA PLEXI - SAFETY SOLUTIONSWolnostojąca ścianka plexi stanowi idealną ochronę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Podstawa ścianki dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Produkt nie ogranicza widoczności i pasuje do każdego wnętrza. Aby zamontować ściankę należy po rozpakowaniu usunąć folię zabezpieczającą i przykręcić dwie stopy do konstrukcji ścianki za pomocą klucza imbusowego (w zestawie).
 

Materiał:
Transparentna płyta akrylowa ekstrudowana z plexi PMMA o grubości 8 mm. Odporna na promienie UV, transparentna i wytrzymała. Produkt zabezpieczony obustronnie łatwą w demontażu folią. Bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Można ją łatwo poddać recyklingowi.
 

Czyszczenie:
Zalecamy czyszczenie ciepłą wodą z mydłem i miękką ściereczką z mikrofibry. Profilaktycznie w celu uniknięcia przyciągania kurzu polecamy stosować środki antystatyczne, przeznaczone do tworzyw sztucznych. Należy unikać gąbek, szorstkich szmatek oraz płynów na bazie alkoholu i środków do czyszczenia szkła, które mogą spowodować uszkodzenia powierzchni.
 

Dedykowana do oddzielania przestrzeni w biurach, salach konferencyjnych i szkoleniowych, poczekalniach lub kantynach. Dostępna również w wersji z paskami.


Zobacz wszystkie produkty z kategorii: EKRANY AKUSTYCZNE