Wczytuję dane...
MEDIAPORT CONFERENCE BEZ RAMKI Mediaporty CONFERENCE to idealne rozwiązanie do biura, sali konferencyjnej lub szkoleniowej. Umożliwiają swobodny dostęp do gniazd ze wszystkich stron stołu, co jest ogromną zaletą w przypadku stołów konferencyjnych.Obudowa Conference po zamknięciu zlicowana jest z powierzchnią blatu. Chcąc otworzyć obudowę, naciskamy delikatnie na pokrywę mediaportu, by zwolnić mag...
MEDIAPORT CONFERENCE
MEDIAPORT CONFERENCE
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

MEDIAPORT CONFERENCE BEZ RAMKI

Mediaporty CONFERENCE to idealne rozwiązanie do biura, sali konferencyjnej lub szkoleniowej. Umożliwiają swobodny dostęp do gniazd ze wszystkich stron stołu, co jest ogromną zaletą w przypadku stołów konferencyjnych.

Obudowa Conference po zamknięciu zlicowana jest z powierzchnią blatu. Chcąc otworzyć obudowę, naciskamy delikatnie na pokrywę mediaportu, by zwolnić magnetyczny zaczep i uzyskać dostęp do gniazd. Natomiast sprężynowy zacisk umożliwia zamknięcie pokrywy, podczas kiedy przewody są podłączone do urządzenia. Przestrzeń wewnątrz obudowy pozwala na zwinięcie i schowanie plączących się kabli, dzięki czemu łatwo utrzymamy porządek na stole.

Listwy CONFERENCE możemy dowolnie konfigurować w zależności od zapotrzebowania. Do dyspozycji mamy listwy 4 lub 8-modułowe. Puste ramki do zabudowy systemu posiadają miejsca na moduły indywidualne, które montuje się przy użyciu dwóch śrub. Każda zmiana konfiguracji daje możliwość dopasowania urządzenia do najbardziej aktualnych wymagań. Fabrycznie izolowane elementy chronią przed dotykiem w czasie wymiany modułów.

Bogaty wybór indywidualnych modułów umożliwia dostosowanie mediaportu nawet do najbardziej wymagających konfiguracji gniazd. W listwie poza gniazdami zasilającymi możemy umieścić moduły RJ45, USB, HDMI, VGA, Mini Jack Audio, RCA, XLR, DVI-I, Display Port, S-Video, Cinch Stereo oraz wiele innych modułów spełniających indywidualne zapotrzebowania.


Kolor obudowy Conference:
 

  • srebrno-szary RAL9006

Materiał wykonania obudowy: 

  • stal lakierowana proszkowo

Konfiguracja listwy Conference: 

  • 3 gniazda zasilające 230V
  • podwójne gniazdo RJ45

Długość kabla zasilającego: 

  • 1,5m

 

Wymiary media portów Bachmann Conference bez ramki:

  • wymiary obudowy: 261,5 x 119 mm 
  • głębokość montażu: 110mm


Zobacz wszystkie produkty z kategorii: MEDIAPORTY

Facebook-color Created with Sketch.