Wczytuję dane...
SOFA LOTUS   Lotus, nowoczesna kolekcja siedzisk stworzona przez Yonoh Studio, to idealne połączenie komfortu, stylu i zasad zrównoważonego rozwoju. Wykonane z precyzją, sofy Lotus zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością dostosować się do potrzeb użytkownika. Dopasowanie sofy do wymagań jej użytkowników jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Użytkownik może konfigurować różne aspekty: form...
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
SOFA LOTUS
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

SOFA LOTUS

 

Lotus, nowoczesna kolekcja siedzisk stworzona przez Yonoh Studio, to idealne połączenie komfortu, stylu i zasad zrównoważonego rozwoju. Wykonane z precyzją, sofy Lotus zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością dostosować się do potrzeb użytkownika.

Dopasowanie sofy do wymagań jej użytkowników jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Użytkownik może konfigurować różne aspekty: formę podłokietników lub ich brak i szerokość siedziska. Lotus zapewnia niezliczone opcje konfiguracji, w tym dłuższy moduł - szezlong - idealny do domowego salonu. Dzięki szerokiej gamie materiałów tapicerskich, zawsze znajdzie się tkanina - być może również pochodząca z recyklingu i nadająca się do recyklingu - która doskonale dopasuje sofę do przestrzeń. Lotus pozwala tworzyć wygodne i przytulne strefy wypoczynkowe we wnętrzach mieszkalnych, a także biurach i przestrzeniach publicznych.

Poduchy

Mieszanka ciętej pianki silikonowej i poliuretanowej zapewnia jednocześnie miękkość i puszystość oparcia oraz jego odpowiednią objętość i sprężystość.

Siedzisko


Wysoka elastyczna pianka poliuretanowa wypełniająca siedzisko zapewnia jego miękkość.

Tapicerka

Laminowanie tkaniny zapobiega jej marszczeniu i odkształcaniu się, dzięki czemu nawet po długim użytkowaniu sofa wygląda jak nowa.

Sprężyny

Sprężyna o profilu B, czyli lekko wypukła, zapewnia sprężystość siedziska – sofa jest miękka, ale użytkownik nie ma wrażenia zapadania się w niej.

Podstawa

Stópki metalowe z podkładkami filcowymi zapewniają stabilizację siedziska na dowolnym podłożu i stanowią ochronę przed zarysowaniem powierzchni podłogi.


Zobacz wszystkie produkty z kategorii: SOFY I SIEDZISKA RECEPCYJNE

Facebook-color Created with Sketch.