Wczytuję dane...
BIURKO PRACOWNICZE | NOWY STYL| PLAY&WORK System meblowy zaprojektowany przez WertelOberfell studio, łączy w sobie wszystko, co jest niezbędne do stworzenia warunków, które zapewnią najbardziej efektywną pracę zespołową. Lekkie bryły biurek na metalowych nogach w ciekawym kształcie litery U w połączeniu z nowoczesną kolorystyką to design wspierający kreatywność. Połączenie biurek z szafami pomaga...
Biurko pracownicze play&work
Biurka pracownicze play&work
Biurko pracownicze play&work
Biurka pracownicze play&work
Biurko pracownicze play&work
Biurko pracownicze play&work
Biurko pracownicze play&work
Biurka pracownicze play&work
Masz pytania? Zadzwoń! T: 695 545 621

BIURKO PRACOWNICZE | NOWY STYL| PLAY&WORK


System meblowy zaprojektowany przez WertelOberfell studio, łączy w sobie wszystko, co jest niezbędne do stworzenia warunków, które zapewnią najbardziej efektywną pracę zespołową. 
Lekkie bryły biurek na metalowych nogach w ciekawym kształcie litery U w połączeniu z nowoczesną kolorystyką to design wspierający kreatywność. Połączenie biurek z szafami pomaga zachować porządek na biurku nawet podczas codziennej twórczej pracy. Wysokie szafy nie tylko oddzielają strefę spotkań, ale przede wszystkim są niezbędnym miejscem na archiwum materiałów.


RODZAJE BIUREK:
- biurko prostokątne do integracji z szafą na podstawie U bez regulacji wysokości,
- biurko jednostronnie zaokrąglone integracji z szafą na podstawie U bez regulacji wysokości.


WYMIARY:
wysokość: 740mm,
głębokość: 800mm
dostępne szerokości: 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm


BLAT:
Blat wykonany jest z płyty wiórowej obustronnie melaminowanej o grubości 25mm.


STELAŻ
Rama wykonana jest z profilu stalowego o przekroju prostokątnym 30x40mm. 
Podstawa wykonana jest z profilu górnego o przekroju prostokątnym 50x40mm, połączonego z rura wygietą w kształt litery ''U'' za pomocą opatentowanego węzła spawanego.


KANAŁ KABLOWY:
Belki biurek posiadają w ścianach przelotowe otwory umożliwiające montaż tworzywowych zaczepów, służących do podwieszania perforowanych kanałów kablowych.


Koszt dostawy i instalacji wyceniany indywidualnie.
Po indywidualną aranżację, wycenę lub wizualizację  prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 62-78-20-526 lub 695-545-621.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii: meble gabinetowe