KRZESŁO OBROTOWE | ROHDE & GRAHL | XENIUM COMFORTW pełni tapicerowane oparcie jest atrakcją wizualną. Krzesło obrotowe posiada niesamowite efekty z powodu wysokiej jakości materiałów w połączeniu z doskonałą jakością i precyzyją wykonania.Krzesło świetnie pasuje w klasycznym lub nowoczesnym biurze,w dużym lub małym środowisku domowum. Ze względu na mechanizm synchroniczny właściciel fotela może us...
XENIUM COMFORT
XENIUM COMFORT
XENIUM COMFORT
XENIUM COMFORT
XENIUM COMFORT
XENIUM COMFORT
Masz pytania? Zadzwoń! M: 606 225 451 / T: 627 820 526

KRZESŁO OBROTOWE | ROHDE & GRAHL | XENIUM COMFORT


W pełni tapicerowane oparcie jest atrakcją wizualną. Krzesło obrotowe posiada niesamowite efekty z powodu wysokiej jakości materiałów w połączeniu z doskonałą jakością i precyzyją wykonania.
Krzesło świetnie pasuje w klasycznym lub nowoczesnym biurze,w dużym lub małym środowisku domowum.
Ze względu na mechanizm synchroniczny właściciel fotela może ustawić głębokość siedziska, pochylenie siedziska i wysokość oparcia indywidualnie.
Gdy użytkownik opiera się na dużym kącie otwarcia rozluźnia całe ciało. Xenium comfort posiada automatyczną regulację masy ciała i dlatego jest idealny do wykorzystania
w miejscu pracy w pomieszczeniach call center, recepcjach i biurach. 
 
Krzesło pozwala dostosować wysokość, głębokość siedziska, kąt siedziska i oparcia indywidualnie. Specjalne sprzęgło synchroniczne zapewnia bardzo duży kąt otwarcia między udami i tułowiem. Mechanizm synchroniczny tworzy znacznie większy komfort niż wiele innych pojęć.


Krzesło zostało wyposażone w funkcję : 


- mechanizm wsparcia miednicy
- regulacja wysokości siedziska ze sprężyną pneumatyczną 
- mechanizm przechyłu dynamicznego, 
- regulacja wagi
- regulacja wysokości oparcia
- ergonomiczne elementy z poduszką, ze zintegrowanym podparciem lędźwiowym
- efekt rownowagi 
- zagłówek