Wczytuję dane...

SIEDZISKA O WYSOKICH OPARCIACH

Biuro to nie tylko miejsce, w którym wypełniamy codziennie obowiązki i zadania powierzone nam przez szefa. To także miejsce, w którym można w miły sposób spędzić czas wolny, np. przerwę w pracy. W naszej ofercie dostępne są siedziska o wysokich oparciach, które sprawdzą się w miejscach o największym natężeniu hałasu.

Ogromną popularnością cieszą się miejsca wystylizowane na domki czy budki, w których można usiąść i przeprowadzić spotkanie lub popracować w ciszy. Proponowane przez nas siedziska o wysokich oparciach wykonane są z miękkiego materiału, który pokrywa całą konstrukcję. Projektując poszczególne elementy wyposażenia biurowego bierzemy pod uwagę nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność. Modele siedzisk o wysokich oparciach Treehouse są tego największym dowodem. Domki wyposażone są w kółka, przez co łatwo można przesuwać meble i łączyć je ze sobą w zależności od potrzeby.

Ciekawym rozwiązaniem są także meble z linii Cave, które swoją formą przypominają jaskinie. W takich miejscach można usiąść i przedyskutować najważniejsze kwestie projektu. Wszystkie ściany wyposażone są w specjalną włókninę, która charakteryzuje się wysokimi parametrami akustycznymi.